ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

  Nowa tożsamość

  (ebook) (audiobook) (audiobook)
  Autor:
  Ewelina Dobosz
  Wydawnictwo:
  Wydawnictwo Kobiece
  Wydawnictwo:
  Wydawnictwo Kobiece
  Ocena:
  Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
  Stron:
  336
  Czas nagrania:
  7 godz. 20 min.
  Dostępne formaty:
  ePub
  Mobi
   
  Audiobook w mp3

  Zdradzony mężczyzna, morderstwo, poszukiwanie zabójcy, ucieczka z kraju...

  Nowa tożsamość ma pomóc Igorowi rozpocząć nowe życie. Poznaje kobietę, z którą nawiązuje namiętny romans. Mężczyzna skrywa jednak wiele sekretów

  Igor przeżywa dramat. Żona, która go zdradziła, została zamordowana. Mężczyzna musi uciekać, zanim zostaną mu postawione zarzuty. Na fałszywych papierach wyjeżdża do Nowego Jorku.

  Emily, młoda prawniczka, traci pracę, gdy żona szefa dowiaduje się o ich romansie. Postanawia zatopić smutki w whiskey z colą i nagle budzi się na ławce w parku. Nad nią stoi tajemniczy nieznajomy.

  Ma na imię Igor. Pochodzi z Polski. Jest niezwykle pociągający i mieszka w tym samym apartamentowcu, co ona. Emily jest nim zafascynowana, jednak nie zdaje sobie sprawy, jaką mroczną przeszłość zostawił za oceanem.

  Czy mężczyzna okaże się bezwzględnym zabójcą, który ukrywa się przed wymiarem sprawiedliwości?

  Wybrane bestsellery

  O autorze ebooka

  Ewelina Dobosz - autorka książek, które konsekwentnie wydaje od 2020 roku. Debiutancką powieścią Nowa tożsamość zjednała sobie spore grono czytelników, dzięki którym zrozumiała, że pisanie jest jej przeznaczeniem. Uwielbia tworzyć historie miłosne z niebanalną fabułą i bohaterami z krwi i kości, jakich można spotkać na ulicy. Prywatnie nieposkromiona żona i mama półtorarocznej Liwii. Fanka górskich wycieczek, Grecji i dobrej kawy, bez której nie wyobraża sobie życia. Kim jesteś, Klaro? jest jej dwunastą wydaną książką.

  Ewelina Dobosz - pozostałe książki

  Wydawnictwo Kobiece - inne książki

  Zamknij

  Wybierz metodę płatności

  Zamknij Pobierz aplikację mobilną Ebookpoint