ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

  Niewidzialne Więzienie (ebook)(audiobook)(audiobook)

  Autor:
  Adrian Prościak
  Wydawnictwo:
  SELF-PUBLISHER
  Ocena:
  Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
  Stron:
  112
   
  PDF
  Jak to jest, że spokojny i szanowany w mieście doktor staje się nagle seryjnym mordercą? Jak to jest możliwe, że Dr Jekyll, zmienia się nagle w Edwarda Hyde i zaczyna siać zło, nie szczędząc nawet najbliższych sobie osób? Jak to jest, że człowiek wpada w furie, krzyczy, rani, zabija… a potem nagle żałuje za grzechy i prosi o przebaczenie?

  Dlaczego stajemy się niewolnikami naszych problemów, wierząc w emocje i uczucia? Dodając sobie zmartwień, zaśmiecamy umysł bezwartościowymi informacjami. Dlaczego oglądamy telewizję, chodzimy do kina? Dlaczego kłócimy się ze swoimi partnerami? Dlaczego unikamy ludzi i dlaczego ludzie unikają nas?

  Chodzi o emocje, uczucia, poglądy… a może o coś jeszcze? Coś co jest głębiej, wewnątrz naszej świadomości i coś do czego sami blokujemy sobie dostęp, stając się niewolnikami swojego życia? I dlaczego zakochujemy się w kimś, wchodzimy w związek, a potem sukcesywnie go niszczymy?

  Kiedy człowiek przestaje być wolny, i w którym miejscu zaczynają się granice naszego prywatnego więzienia? Kiedy zaczynamy stawać się swoimi własnymi niewolnikami i dlaczego zaprzęgamy cały świat, aby utrzymał nasze własne, prywatne więzienie przez jak najdłuższy czas?

  Zamknij

  Wybierz metodę płatności