Narkotyki i miłość Paweł Pollak
- Autor:
- Paweł Pollak
- Serie wydawnicze:
- Śledczy z Zakątka
- Wydawnictwo:
- Lind&Co
- Ocena:

- Audiobook w mp3
Opis
książki
:
Narkotyki i miłość
W piękny sierpniowy poranek Ludwik Kozak rozstawił nad brzegiem Widawy swoje stanowisko wędkarskie i zaczął łowić, licząc na wspaniały relaks. Jednak kiedy rozemocjonowany wyciągał, jak sądził, największą sztukę w swoim życiu, nie takiej ryby się spodziewał. Przed jego oczyma ukazały się bowiem zwłoki kobiety. Kto sprawił, że znalazła się w wodzie? Jakie konsekwencje ma jej śmierć? I kto za nią stoi?
ŚLEDCZY Z ZAKĄTKA to wrocławski cykl kryminalny, którego głównym bohaterem jest komisarz Julian Borczyk.
Paweł Pollak - pisarz i tłumacz literatury szwedzkiej. Autor między innymi popularnej serii powieści kryminalnych Komisarz Marek Przygodny (Gdzie mól i rdza, Zbyt krótkie szczęście, Przepustka do męskości) oraz powieści Niepełni, Kanalia i Śmierć tłumacza.
Dzięki opcji "Druk na żądanie" do sprzedaży wracają tytuły Grupy Helion, które cieszyły sie dużym zainteresowaniem, a których nakład został wyprzedany.
Dla naszych Czytelników wydrukowaliśmy dodatkową pulę egzemplarzy w technice druku cyfrowego.
Co powinieneś wiedzieć o usłudze "Druk na żądanie":
- usługa obejmuje tylko widoczną poniżej listę tytułów, którą na bieżąco aktualizujemy;
- cena książki może być wyższa od początkowej ceny detalicznej, co jest spowodowane kosztami druku cyfrowego (wyższymi niż koszty tradycyjnego druku offsetowego). Obowiązująca cena jest zawsze podawana na stronie WWW książki;
- zawartość książki wraz z dodatkami (płyta CD, DVD) odpowiada jej pierwotnemu wydaniu i jest w pełni komplementarna;
- usługa nie obejmuje książek w kolorze.
Masz pytanie o konkretny tytuł? Napisz do nas: sklep@ebookpoint.pl
Książka drukowana

Oceny i opinie klientów: Narkotyki i miłość Paweł Pollak
(0)