ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

  Mark Zuckerberg. Geniusz czy oszust? Jak Facebook zmienia Twój świat?

  (ebook) (audiobook) (audiobook)
  Autorzy:
  Kinga Kosecka, Łukasz Tomys
  Mark Zuckerberg. Geniusz czy oszust? Jak Facebook zmienia Twój świat? Kinga Kosecka, Łukasz Tomys - okładka ebooka

  Mark Zuckerberg. Geniusz czy oszust? Jak Facebook zmienia Twój świat? Kinga Kosecka, Łukasz Tomys - okładka ebooka

  Mark Zuckerberg. Geniusz czy oszust? Jak Facebook zmienia Twój świat? Kinga Kosecka, Łukasz Tomys - okładka audiobooka MP3

  Mark Zuckerberg. Geniusz czy oszust? Jak Facebook zmienia Twój świat? Kinga Kosecka, Łukasz Tomys - okładka audiobooks CD

  Wydawnictwo:
  Łukasz Tomys
  Ocena:
  Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
  Czas nagrania:
  1 godz. 56 min.
  Czyta:
  Bartłomiej Ważny
   
  Audiobook w mp3

  Czy Mark Zuckerberg może być inspirującym przykładem i motywować nas do zdwojonego wysiłku, aby zrealizować własne marzenia? Czego Ty możesz się nauczyć od młodego miliardera? Jak Facebook zmienia świat, w którym żyjemy? Czy Zuckerberg będzie kandydował na prezydenta Stanów Zjednoczonych? Jak powstała "oś czasu" na Facebooku?

  Kim tak naprawdę jest piąty najbogatszy człowiek na naszej planecie, blisko o połowę młodszy od większości miliarderów ze świecznika, deklasujący obu twórców Google? Jego serwis społecznościowy w czerwcu 2017 skupiał już ponad 2 miliardy użytkowników, a we wrześniu 2017 roku wyceniany był na niemal 500 miliardów dolarów.

  Dlaczego to właśnie jego firma odniosła spektakularny sukces? Co sprawia, że miliony ludzi na całym świecie, każdego dnia spędzają cenny czas na portalu społecznościowym stworzonym przez niepozornego studenta? Ojciec dentysta - uczyniony przez Marka milionerem - i matka psycholog z pewnością nie spodziewali się, że ich syn będzie jednym z najbogatszych ludzi na naszym globie. W jaki sposób dokonał tego w ciągu zaledwie dekady? Czy jego metody były czyste? Do jakiego stopnia obraz przedstawiony w filmie "The Social Network" jest prawdziwy i zasługuje na poważne traktowanie?

  Zamknij

  Wybierz metodę płatności

  Zamknij Pobierz aplikację mobilną Ebookpoint