ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

  Marcin Żewłakow. Moja filozofia zwycięstwa (ebook)(audiobook)(audiobook)

  Autor:
  Iwona Haba
  Okładka książki/ebooka Marcin Żewłakow. Moja filozofia zwycięstwa

  Okładka książki Marcin Żewłakow. Moja filozofia zwycięstwa

  Okładka książki Marcin Żewłakow. Moja filozofia zwycięstwa

  Okładka książki Marcin Żewłakow. Moja filozofia zwycięstwa

  Ocena:
  Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
  Czas nagrania:
  0 godz. 13 min.
  Czyta:
  Marcin Żewłakow, Mariusz Korpoliński, Paweł Karpiszen
   
  Audiobook w mp3

  Biografia Marcina Żewłakowa jest idealną lekturą dla fanów piłki nożnej. Relacjonując przebieg swojej kariery, Marcin udziela słuchaczom wskazówek, które mogą okazać się pomocne początkującym sportowcom. Opowiada o koncentracji przed meczem, o przygotowaniach i treningach.

  Podobnie jak większość polskich piłkarzy, już od dziecka pałał entuzjazmem do gry w piłkę nożną. Rozpoczął grać razem ze swoim bratem bliźniakiem -Michałem Żewłakowem. Obydwoje wykazali się ogromnym zaangażowaniem i na treningach dawali z siebie wszystko.

  W biografii Marcina usłyszycie jak wyglądała rywalizacja między braćmi. Czy brat bliźniak startujący w tym samym sporcie był wsparciem czy konkurencją? Marcin opowiada m.in. o tym, że najtrudniejszą walką, którą stoczył na boisku był mecz przeciwko drużynie Michała. "Poczucie przegranej z nim, ciążyło dłużej niż przegranie batalii z innymi przeciwnikiem".

  Marcin Żewłakow opowie również o systemie szkolenia piłkarzy. Jak funkcjonuje w Polsce, a jak za granicą. Trening mentalny pozwala pogłębić świadomość piłkarza. Dlaczego jest on tak potrzebny w polskiej piłce nożnej?

  W biografii Marcina znajdziecie istotne informacje dotyczące umiejętności koncentracji uwagi przed meczem, a także sposoby na zwiększenie wiary we własne umiejętności i zdiagnozowanie optymalnego poziomu aspiracji zawodnika po nieudanym meczu.

  Biografia została podsumowana słowami "Wszystko co ma wartość zdobywa się walką". Motto życiowe Marcina, idealnie odzwierciedla trud pracy, który włożył w swój sukces.

  Przesłuchaj audiobooka i dowiedz się jak wyglądał przebieg kariery jednego z najbardziej znanych piłkarzy w Polsce.

  Zamknij

  Wybierz metodę płatności