ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

  Łowcy talentów. Jak skutecznie rekrutować?

  (ebook) (audiobook) (audiobook)
  Autor:
  Łukasz Kuciński
  Łowcy talentów. Jak skutecznie rekrutować? Łukasz Kuciński - okładka ebooka

  Łowcy talentów. Jak skutecznie rekrutować? Łukasz Kuciński - okładka ebooka

  Łowcy talentów. Jak skutecznie rekrutować? Łukasz Kuciński - okładka audiobooka MP3

  Łowcy talentów. Jak skutecznie rekrutować? Łukasz Kuciński - okładka audiobooks CD

  Wydawnictwo:
  The Black Horse
  Ocena:
  Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
  Czas nagrania:
  1 godz. 59 min.
  Czyta:
  Łukasz Kuciński
   
  Audiobook w mp3

  Ten audiobook jest zwięzłą receptą na zatrudnianie w firmach ludzi, którzy są w stanie wesprzeć je w rozwoju.

  "Zatrudniamy inteligentnych ludzi nie po to, aby im mówić, co mają robić, lecz dlatego, aby to oni nam mówili, co my mamy robić" – twierdził Steve Jobs, twórca największej firmy świata.

  Co i jak robić, aby w naszych firmach pracowali sam i ludzie, którzy będą dbali o ich rozkwit? – Na to pytanie znajdziesz odpowiedź w tym audiobooku.

   
  Jak wyszukiwać pracowników, jak ich rekrutować? Jak odkrywać ich prawdziwe talenty? Co robić, aby talenty mogły zaistnieć i mo tywować pracowników do realizacji coraz większych celów? Co robić, aby odp owiednio zarządzać talentami i wykorzystywać maksymalnie skumulowany w nich potencjał? Na te i wiele innych pytań odpowiada autor Łukasz K uciński, który wiele lat sam rekrutował pracowników i nauczony własnym doświadcz eniem efektywności oraz dbania o finanse firmy opowiada o tym, jak ust rzec się błędów i jak najlepiej poprowadzić proces rekrutacji, wykorzystu jąc do tego dostępne narzędzia wspierające.
   

  Audiobook ten jest przeznaczony dla wszystkich osób, które:

  - zarządzają firmą

  - są menedżerami działów sprzedaży, marketingu i produkcji

  - uważają, że efektywność pracy w ich firmie nie jest dostatecznie wysoka

  - chcą uniknąć wyboru złych lub słabo rokujących kandydatów

  - szukają ciekawej pracy i nie wiedza, jak się przy gotować do rozmowy kwalifikacyjnej.

   

  Łukasz Kuciński opowiada o tym, na co zwracać uwagę podczas poszukiwania pracowników, jaki wpływ na finanse firmy ma źle przeprowadzona rekrutacja, jak system edukacyjny w Polsce przygotowuje kandydatów na pracowników i jaki ma to wpływ na jakość wykonywanej przez nich pracy. Czy wiesz, że koncentrowanie się na doświadczeniu zawodowym kandydatów oraz na ich umiejętnościach i kompetencjach może już dzisiaj nie wystarczyć, aby znaleźć naprawdę dobrego człowieka? Co zatem warto zrobić i jakie są do tego narzędzia, aby nie narażać siebie i firmy na niebezpieczeństwo poniesienia ogromnych strat?

  Wybrane bestsellery

  O autorze ebooka

  Łukasz Kuciński — właściciel firmy szkoleniowej Biznes Plus oraz Prezes Zarządu AMS PRESTIGE – Akademia Menedżera Sprzedaży. Posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe na stanowiskach kierowniczych w firmach o zróżnicowanym profilu działania. Do 2011 roku Dyrektor Działu Nauczania Języków Obcych w Wydawnictwach Szkolnych i Pedagogicznych. Współtwórca koncepcji CGT (Corporate Global Thinking) — metody kreatywnego rozwiązywania problemów w przedsiębiorstwach. Specjalizuje się w prowadzeniu szkoleń z zakresu zarządzania, sprzedaży, marketingu, ze szczególnym uwzględnieniem efektywnych strategii komunikacyjnych opartych na analizie osobowości zawodowej, innowacji w zarządzaniu oraz marketingu 4.0. Twórca autorskiego programu studiów podyplomowych na kierunku Akademia Menedżera Sprzedaży w Wyższej Szkole Bankowej w Toruniu i w Bydgoszczy, Społecznej Akademii Nauk w Łodzi, wykładowca oraz koordynator bloku Marketing i Sprzedaż na Studiach MBA w Wyższej Szkole Bankowej w Bydgoszczy i Toruniu/Franklin University Columbus/Ohio. Członek Komisji Sędziowskiej w prestiżowym konkursie PNSA (Polish National Sales Awards) dla wszystkich osób związanych zawodowo ze sprzedażą i zarządzaniem sprzedażą. Organizator wielu konferencji na temat sprzedaży i przedsiębiorczości w ramach programu Łódź Przedsiębiorcza oraz Kujawy Przedsiębiorcze. Prelegent i mówca na ogólnopolskich konferencjach z cyklu Nowoczesne Techniki Sprzedaży. Autoryzowany partner systemu wspomagającego Zarządzanie Zasobami Ludzkimi — Badania Facet5 do diagnozowania osobowości zawodowej. Autor bloga o sprzedaży, zarządzaniu i marketingu oraz wielu publikacji na temat zarządzania.

  Zamknij

  Wybierz metodę płatności

  Zamknij Pobierz aplikację mobilną Ebookpoint