ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

  Love, Rosie (ebook)(audiobook)(audiobook)

  Autor:
  Cecelia Ahern
  Okładka książki/ebooka Love, Rosie

  Okładka książki Love, Rosie

  Okładka książki Love, Rosie

  Okładka książki Love, Rosie

  Wydawnictwo:
  Muza SA
  Ocena:
  2.0/6  Opinie: 1
  Stron:
  500
  2w1 w pakiecie:
  ePub
  Mobi

  Przyjaźń, która dojrzewa do miłości

  Rosie Dunne i ALex Stewart to dwoje przyjaciół mieszkających w Irlandii. Praktycznie od zawsze byli nierozłączni i od dzieciństwa snuli wspólne plany na przyszłość. Jednak ich przyjaźń zostaje wystawiona na ciężką próbę, gdy rodzice Alexa postanawiają się wyprowadzić do Ameryki. Oczywiście chłopiec musi jechać z nimi. Mimo ogromnej ilości kilometrów jakie dzieli tych dwoje ludzi, ich kontakt się nie urywa. Przez bardzo długi czas korespondują ze sobą za pomocą tradycyjnych listów, smsów, czatów i wszelkich innych form komunikacji na odległość. Upłynie sporo czasu zanim Aleź i Dunne rozpoznają swoje uczucia. Cecelia Ahern oddaje czytelnikom wzruszającą i zabawną książkę. Prawdziwy kalejdoskop emocji, który pochłania całkowicie. Uroczy bohaterowie, ciekawa forma i mądre przesłanie, które pokazuje jak łatwo przegapić bratnią duszę.

  (…) Do Alexa Kogucika
  CZUJĘ SIĘ OKROPNIE. W głowie mi łupie. Nigdy mnie głowa nie bolała tak bardzo i nigdy przedtem nie czułam się taka chora. Mama i tata dostają totalnego świra. Naprawdę, nikt się w tym domu nie użali nad człowiekiem. Czeka mnie areszt domowy przez najbliższe 30 lat. Zabraniają mi się z Tobą widywać, bo „masz na mnie zły wpływ”. A jakże!
  Zresztą nieważne, co robią, bo i tak zobaczę się z Tobą jutro w szkole. Chyba że zabronią mi tam chodzić, co akurat bardzo mi odpowiada. Nie mogę uwierzyć, że w poniedziałek rano wcisnęli nam dwie matmy. Wolałabym już drugie płukanie żołądka, i to pięć razy z rzędu.
  Do zobaczenia w poniedziałek.
  Aha, w odpowiedzi na Twoje pytanie: nie pamiętam nic poza leżeniem twarzą na brudnej podłodze pubu, migającymi światłami, wyjącymi syrenami, przyspieszającymi samochodami i rzyganiem. Założę się jednak, że nie zdarzyło się dużo więcej. Czy jest coś, o czym powinnam wiedzieć? (…)

  Rosie

  Fragment książki

  Zamknij

  Wybierz metodę płatności