Facebook
  ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

  Komfortowe użytkowanie komputera (ebook)(audiobook)(audiobook)

  Autor:
  Andrzej Adamiak
  Wydawnictwo:
  SELF-PUBLISHER
  Ocena:
  5.3/6  Opinie: 19
  Stron:
  19
   
  PDF

  Komfortowe użytkowanie komputera, czyli co robić aby nie nabawić się schorzeń i dolegliwości podczas użytkowania tableta, laptopa i komputera – przedstawia krok po kroku najczęściej popełniane błędy – podczas pracy, zabawy czy nauki przy użyciu urządzeń cyfrowych. E-book w prosty sposób tłumaczy, co oznacza dla użytkownika prawidłowa postawa siedząca i stojąca oraz dlaczego jest to takie ważne. Wyjaśnia zasady posługiwania się myszką i klawiaturą oraz przedstawia typowe błędy prowadzące do bólów nadgarstka i przedramienia. W publikacji, można znaleźć zalecenia co do regulacji wysokości i odległości monitora, tak by nie dochodziło do bólów obręczy barkowej i kręgosłupa.

  Z e-booka można się dowiedzieć, jakie czynniki muszą być spełnione, aby wygodnie korzystać z laptopa, tableta oraz ekranu dotykowego. A także, co zrobić, by poradzić sobie z zespołem suchego oka, gdy pracuje się w pomieszczeniach klimatyzowanych.

  Innymi słowy, publikacja została napisana pod kątem schorzeń i dolegliwości, które powstają na skutek nieprawidłowego użytkowania komputerów, tabletów oraz laptopów. W e-booku, czytelnik znajdzie odpowiedzi na następujące pytania:

  ► CO ZROBIĆ, BY PRACUJĄC NA KOMPUTERZE NIE SKARŻYĆ SIĘ NA CODZIENNY BÓL KRĘGÓW SZYJNYCH ORAZ PLECÓW

  ► JAK ZACHOWYWAĆ SIĘ W POMIESZCZENIACH KLIMATYZOWANYCH, ABY NIE DOPUŚCIĆ DO CHRYPKI, BÓLU GARDŁA ORAZ UPORCZYWEGO KASZLU

  ► CO ZROBIĆ, BY NIE CIERPIEĆ NA NIEPRZYJEMNE BÓLE KRĘGOSŁUPA

  ► JAK POSTĘPOWAĆ, BY PRACA, NAUKA ORAZ ZABAWA PRZY UŻYCIU URZĄDZEŃ CYFROWYCH BYŁA WYGODNA I EFEKTYWNA

  ► CO ROBIĆ, BY PODCZAS UŻYTKOWANIA KOMPUTERA, NIE DOCHODZIŁO DO OBRZĘKÓW ORAZ UCZUCIA CIĘŻKICH NÓG 

  ► JAK PORADZIĆ SOBIE Z UPORCZYWYMI BÓLAMI OCZU, SUCHOŚCIĄ ORAZ PIECZENIEM POD POWIEKAMI

  ► JAK UNIKNĄĆ KŁOPOTÓW Z NADGARSTKIEM ORAZ BÓLAMI PRZEDRAMIENIA

  Komfortowe użytkowanie komputera, to nieoceniona pomoc dla osób pragnących codziennie korzystać z urządzeń cyfrowych w sposób bezpieczny, komfortowy i efektywny.

  Zamknij

  Wybierz metodę płatności