Facebook
  ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

  Komandytowa w pytaniach i odpowiedziach. Wydanie 2 (ebook)(audiobook)(audiobook)

  Autor:
  Opracowanie zbiorowe
  Wydawnictwo:
  Pragmatiq
  Ocena:
  Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
  Stron:
  198
  3w1 w pakiecie:
  PDF
  ePub
  Mobi

  Jedyne na rynku praktyczne kompendium wiedzy o spółce komandytowej

  Prawo, podatki, rachunkowość, czyli wszystko, co musisz wiedzieć o spółce komandytowej w 333 pytaniach i odpowiedziach.

  Książka zawiera odpowiedzi na praktyczne pytania związane z funkcjonowaniem spółki komandytowej, zadawane przez wspólników spółek komandytowych i inne osoby zainteresowane tą formą spółki.

  Zdobądź wiedzę i wykorzystaj ją w praktyce!

  Publikacja jest wynikiem wielu lat doświadczeń prawników i doradców podatkowych z Kancelarii Prawnej PragmatIQ z Poznania, które zostały zebrane w czasie pracy z Klientami kancelarii oraz z Czytelnikami portali Komandytowa.pl oraz Doradzamy.to.

  Komandytowa w pytaniach i odpowiedziach dedykowana jest praktykom oraz teoretykom zainteresowanym spółką komandytową, tj. przedsiębiorcom, wspólnikom spółek komandytowych, podmiotom rozważającym przekształcenie w spółkę komandytową, prawnikom, księgowym, biegłym rewidentom, doradcom podatkowym, studentom, pracownikom naukowym.

  Napisali o książce:

  "Książka w bardzo przejrzystej formie udziela konkretnych odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania dotyczące spółki komandytowej."

  Infor.pl

  "Doświadczenie autorów na pewno korzystnie wpływa na treść opracowania. Pytania są konkretne, a odpowiedzi zwięzłe. z kolei niektóre zagadnienia przedstawiono w formie czytelnych tabel. Cenne jest również to, że oprócz odwołań do przepisów k.s.h., w książce znalazły się nawiązania do regulacji z zakresu prawa podatkowego i rachunkowości.[...] Warto też parę słów poświęcić jej szacie graficznej. Dlaczego? Bo jest zupełnie inna od tych, które znamy z wielu prawniczych opracowań. Ciekawa przyciągająca wzrok okładka w kontrastujących kolorach czy rysunki to cały czas rzadkość."

  Dziennik Gazeta Prawna

  "Jeśli zastanawiasz się nad tym, jaką spółkę założyć, w tej książce znajdziesz mnóstwo przydatnej wiedzy. Gorąco polecamy, ponieważ jest to pozycja unikalna na rynku polskim - i warta rozważenia dla każdego przedsiębiorcy."

  StartUp Magazine

   

  Stan prawny: 1 kwietnia 2017 r.

  Zapraszamy do zakupu! W razie pytań prosimy o kontakt na adres: ksiazka@komandytowa.pl

  Zamknij

  Wybierz metodę płatności