ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

  Kod uzdrawiania

  (ebook) (audiobook) (audiobook)
  Autorzy:
  Alexander Loyd, Ben Johnson
  Wydawnictwo:
  Słowne
  Ocena:
  2.5/6  Opinie: 2
  Stron:
  320
  Dostępne formaty:
  ePub
  Mobi

  Sam możesz sobie poradzić z przyczynami niepowodzeń oraz problemów zdrowotnych i uczuciowych. Uzdrowienie może nastąpić w 6 minut! Poznaj Kod Uzdrawiania, dzięki któremu pozbędziesz się trudności, będziesz żyć tak, jak pragniesz, i będziesz cieszyć się zdrowiem. Doktorzy Alexander Loyd i Ben Johnson nauczą cię, jak uporać się z niemal każdym problemem fizycznym, emocjonalnym lub uczuciowym, oraz sprawią, że twoje życie zawodowe nabierze kolorów. Ich metoda jest prosta w zastosowaniu i skuteczna. Aktywuj wrodzoną funkcję swojego ciała. Dzięki niej twój układ neuroimmunologiczny zrobi, co do niego należy, i przywróci zdrowie tej części ciała, która choruje. Poznaj:

  Metodę uzdrawiania, której wykonanie zajmuje jedynie kilka minut! Siedem sekretów życia, zdrowia i powodzenia.

  Dziesięciosekundową metodę służącą rozładowaniu codziennych stresów. Test, który pozwoli rozpoznać źródło twoich niepokojów.

  Teraz możesz już odkryć rewolucyjny przepis na rozwiązanie tych problemów, o których wiesz... a nawet tych, o których nie wiesz.

  "Doktor Loyd oferuje rewolucyjną metodę uzdrawiania". - Mark Victor Hansen, autor serii Balsam dla duszy

  "Kod Uzdrawiania to najprostsza i najskuteczniejsza metoda samouzdrawiania, jaką kiedykolwiek poznałem! Działa konsekwentnie, przewidywalnie i szybko na szeroki zakres dolegliwości. Warto ją poznać!". - dr Christopher Hegarty, autor bestsellerów i konsultant ponad 400 firm z listy Fortune 500.

  "Kod Uzdrawiania to największe odkrycie w dziedzinie medycyny. Sprawia, że zyskujesz kontrolę nad procesem powrotu do zdrowia. Kiedy już go wypróbujesz, twoje życie natychmiast zacznie się zmieniać - spróbuj i przekonaj się sam!". - Bill Boshears, naukowiec i gospodarz programu SciZone.

  Wybrane bestsellery

  Słowne - inne książki

  Zamknij

  Wybierz metodę płatności

  Zamknij Pobierz aplikację mobilną Ebookpoint