ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

  Jesienne zauroczenie

  (ebook) (audiobook) (audiobook)
  Autor:
  Lisa Kleypas
  Wydawnictwo:
  Prószyński Media
  Ocena:
  Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
  Stron:
  392
  2w1 w pakiecie:
  ePub
  Mobi
  Czytaj fragment

  Druga część bestsellerowego cyklu Wallflowers.

  Piękna i śmiała Lillian Bowman szybko zrozumiała, że swoją niezależną amerykańską naturą nie podbije serc londyńskiego towarzystwa. Największą dezaprobatę okazuje jej nieznośny, snobistyczny i zadufany w sobie lord Marcus Westcliff, najlepsza partia w Anglii.

  Ku zdumieniu obojga pewnego dnia Marcus z narażeniem reputacji porywa dziewczynę w ramiona. Lillian ogarnia obezwładniająca namiętność do mężczyzny, którego nawet nie darzy sympatią. Czas staje w miejscu jakby zostali na świecie sami. Na szczęście obywa się bez świadków!

  Marcus w pełni panuje nad swoimi emocjami, jest uważany za uosobienie zdrowego rozsądku i stabilności, lecz z Lillian każdy dotyk to wyrafinowana tortura, a każdy gest to pokusa. Czy lord może pojąć za żonę kobietę tak rażąco nieodpowiednią?

  Kleypas zręcznie opisuje romantyczne napięcia między bohaterami, jak również konflikty i problemy w erze wiktoriańskiej. To wspaniały romans.

  Publishers Weekly

  Lisa Kleypas (ur. 1964) bestsellerowa amerykańska pisarka, laureatka nagrody RITA, autorka licznych współczesnych i historycznych romansów, które mają swoje wierne czytelniczki na całym świecie. Autorka mieszka w stanie Waszyngton wraz z mężem i dwójką dzieci.

  W nowym cyklu Lisy Kleypas ukazały się już "Sekrety letniej nocy. W przygotowaniu są kolejne tomy: "Zimowy ślub i "Wiosna pełna tajemnic.

  O autorze ebooka

  Lisa Kleypas (ur. 1964) - bestsellerowa amerykańska pisarka, laureatka nagrody RITA, autorka licznych współczesnych i historycznych romansów, które mają swoje wierne czytelniczki na całym świecie. Autorka mieszka w stanie Waszyngton wraz z mężem i dwójką dzieci.

  Zamknij

  Wybierz metodę płatności

  Zamknij Pobierz aplikację mobilną Ebookpoint