ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

  Jednominutowy Menedżer (ebook)(audiobook)(audiobook)

  Autorzy:
  Ken Blanchard, Spencer Johnson
  Wydawnictwo:
  MT Biznes
  Ocena:
  Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
  Stron:
  100
  2w1 w pakiecie:
  ePub
  Mobi

  Skuteczniejsze zarzadzanie na wyciągnięcie ręki

  Od ponad dwudziestu lat miliony menadżerów, zarówno tych pracujących dla organizacji z listy Fortune 500, jak i tych kierujących małymi firmami, wykorzystuje metody przedstawione w książce Jednominutowy Menadżer, zwiększając w ten sposób swoją efektywność, poziom zadowolenia z pracy i sukcesy w życiu osobistym. Nauczenie się zasad zarządzania przynosi rezultaty w postaci korzyści finansowych dla samej organizacji, jak również dla jej pracowników. Jednominutowy Menadżer to zwięzła i ciekawa historia, która opisuje trzy sekrety o dużej wartości praktycznej: Jednominutowe Cele, Jednominutowe Pochwały oraz Jednominutowe Reprymendy. Książka odwołuje się również do wyników badań z zakresu medycyny i nauk behawioralnych, dzięki którym udało się odpowiedzieć na pytanie, dlaczego te z pozoru proste metody tak dobrze sprawdzają się w przypadku wielu ludzi. Lektura tej książki pozwala zdobyć wiedzę na temat możliwości zastosowania tych technik we własnej praktyce i z korzyścią dla siebie. Jednominutowy Menadżer od ponad dwudziestu lat nieprzerwanie gości na listach bestsellerów i ma na swoim koncie międzynarodową karierę. Obecnie jest to najbardziej znana na świecie metoda zarządzania. Prosta, szybka i skuteczna! 

  (…) Opowiadamy tę historię, bo chcemy podzielić się z tobą sporą częścią naszej wiedzy, zdobywanej między innymi w trakcie studiów medycznych i behawiorystycznych. Poznaliśmy wówczas zasady, dzięki którym ludzie najlepiej współpracują z innymi.
  Kiedy piszemy o najlepszej współpracy, mamy na myśli okoliczności, w których ludzie osiągają wymierne rezultaty i pozytywnie myślą o sobie, o organizacji oraz o swoich współpracownikach.
  Niniejsza przypowiastka, zatytułowana Jednominutowy menedżer, to zbiór wniosków, które przekazywali nam mądrzy ludzie i które formułowaliśmy sami. My uznajemy rolę autorytetów. Zdajemy sobie również sprawę z tego, że dla twoich podwładnych to właśnie ty jesteś autorytetem.
  I dlatego liczymy na to, że przyswoisz sobie praktyczną wiedzę zdobytą dzięki lekturze tej książki i zaczniesz wykorzystywać ją w codziennej praktyce zarządzania. Pamiętaj o myśli z jaką dzieli się z nami wszystkimi antyczny mędrzec Konfucjusz – „Istotą posiadania wiedzy jest korzystanie z niej” (…)

                                                                                                       Fragment książki

  O autorze

  Dr Ken Blanchard jest jednym z najbardziej wnikliwych i wpływowych autorów w dzisiejszym świecie biznesu. Według "New York Timesa" to autor, którego książki sprzedają się najlepiej.

  Prowadzi znaną firmę szkoleniową i konsultingową Ken Blanchard Companies. Z jego usług korzystają największe światowe koncerny, m.in.: Procter & Gamble, BMW, American Express, Johnson & Johnson, Toyota i wiele innych.

  Miliony menedżerów w całych Stanach Zjednoczonych stosują jego metodę "zarządzania samym sobą w konkretnych sytuacjach".

  Zamknij

  Wybierz metodę płatności

  Zamknij Pobierz aplikację mobilną Ebookpoint