ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

  Jeden smok i cały rok (ebook)(audiobook)(audiobook)

  Okładka książki/ebooka Jeden smok i cały rok

  Okładka książki Jeden smok i cały rok

  Okładka książki Jeden smok i cały rok

  Okładka książki Jeden smok i cały rok

  Wydawnictwo:
  Sztuka Audiobooka
  Ocena:
  Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
  Czas nagrania:
  1 godz. 27 min.
  Czyta:
  Anita Sajnóg
   
  Audiobook w mp3

  "Mały smok Fifcio poznaje świat. Wszystko go interesuje: zwierzęta i ich zwyczaje, rośliny i zjawiska przyrody. Świat w Smoczej Puszczy zmienia się wraz z porami roku, co zachwyca i dziwi malca. Ciekawość sprawia, że Fifcio ma wiele zabawnych przygód. Strofuje go jego własny gadający ogon, który z ostrożności wolałby zostać w jaskini. Smoczek nie przejmuje się radami ogona, więc często obaj wpadają w tarapaty. I wtedy dopiero jest śmiesznie".

  Opowieści o Fifciu są równie ciekawe dla trzylatków jak i pięcio-, sześciolatków,ponieważ i uczą, i bawią. Smok o gadającym ogonie rozbawi wszystkich, nawet dorosłych! Nagraie na podstawie serii opowiadań ukazujących się w czasopismie "Miś".

  Audiobook polecany przez FUNDACJĘ CAŁA POLSKA CZYTA DZIECIOM: "Doskonała pozycja dla przedszkolaków. Główny bohater - duet: smok Fifcio i jego gadający ogon, wędrują przez świat (i przez cztery pory roku) bawiąc dzieci i ucząc jednocześnie. Dzieci poznają pojęcia i zjawiska związane z przyrodą bez nachalnej dydaktyki. Dużą wartością jest konstrukcja fabuły pozostawiająca przestrzeń dla rozmowy i wyjaśnienia rodziców lub nauczycieli. Płyta może być doskonałym narzędziem pracy z dziećmi w przedszkolach"- Biuletyn Fundacji "Cała Polska Czyta Dzieciom" Styczeń 2012

   

  Zamknij

  Wybierz metodę płatności