ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

  Jak zwiedzać świat rzecznym statkiem wycieczkowym (ebook)(audiobook)(audiobook)

  Autor:
  Jerzy Burtowicz
  Wydawnictwo:
  SELF-PUBLISHER
  Ocena:
  Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
  Stron:
  128
   
  PDF
  Rejsy wycieczkowe są w Polsce zupełnie nieznanym sposobem na fascynujące wakacje. Nawet Ci, co o tym słyszeli boją się, że drogo i niebezpiecznie. TO NIEPRAWDA! Nie ma lepszego sposobu zwiedzanai świata dla wszystkich: młodzieży szkolnej i akademickiej, rodziców z dziećmi czy osób starszych. Nie wierezycie? To poczytajcie!

  „Jak zwiedzać świat rzecznym statkiem wycieczkowym”
  to pierwsza w Polsce książka o rejsach wycieczkowych po rzekach świata: m.in. Renie, Mozeli, Dunaju, Irawadi, Douro, Saonie, Rodanie, Jangcy, Mekongu...
  Wycieczkowe rejsy śródlądowe to wielka atrakcja. Są nieco droższe niż morskie, lecz ich cena zawiera pełny program zwiedzania lądowego. Są po prostu wyjątkowo ciekawe i kameralne. A nie są one nam prawie znane. Nawet mało kto w ogóle wie, że są!

  Jest to mój drugi poradnik z serii Podróże wodą. Pierwszy, pod tytułem „Jak zwiedzać świat morskim statkiem wycieczkowym” ukazał się już w postaci papierowej i jest obecnie w sprzedaży, również internetowej. Ten drugi, w postaci e-booka, podobnie jak pierwszy, również jest bogato ilustrowany zdjęciami i mapkami z archiwum autora oraz armatorów. W nim także wykorzystałem technikę kodów QR z linkami do zdjęć, tekstów i filmów (w niniejszej książce znajdziesz np. pełnometrażowy i zremasterowany cyfrowo kultowy film „Rejs” Marka Piwowskiego!). Wszystko to można obejrzeć za pomocą smartfona, laptopa lub tabletu.

  Zamknij

  Wybierz metodę płatności

  Zamknij Pobierz aplikację mobilną Ebookpoint