ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

  Jak zostać przywódcą stada. Sposób Cesara, aby odmienić swojego psa i własne życie (ebook)(audiobook)(audiobook)

  Autorzy:
  Cesar Millan, Melissa Jo Peltier
  Okładka książki/ebooka Jak zostać przywódcą stada. Sposób Cesara, aby odmienić swojego psa i własne życie

  Okładka książki Jak zostać przywódcą stada. Sposób Cesara, aby odmienić swojego psa i własne życie

  Okładka książki Jak zostać przywódcą stada. Sposób Cesara, aby odmienić swojego psa i własne życie

  Okładka książki Jak zostać przywódcą stada. Sposób Cesara, aby odmienić swojego psa i własne życie

  Ocena:
  6.0/6  Opinie: 1
  Stron:
  304
  2w1 w pakiecie:
  ePub
  Mobi
  Cesar Millan jest świetnym psim szkoleniowcem, który zyskał uznanie i rozgłos dzięki rehabilitacji i pomocy dziesiątkom właścicieli niesfornych czworonogów. Uznawany jest za eksperta w dziedzinie psich zachowań, obdarzonego niezwykłym darem odczytywania zachowań zwierząt.

  Kariera Cesara bierze swoje początki w Meksyku, gdzie jako dziecko bardzo często przebywał na farmie swojego dziadka. Tam właśnie odkrył swoją fascynację naturą i obserwowaniem zwierzęcego świata. Po zamieszkaniu w USA Cesar nie zrezygnował z marzeń o pracy z psami i postanowił założyć Centrum Psychologii Psa, w którym zajmował się pomocą psom „z problemami”.

  Sława Cesara o jego niezwykłych umiejętnościach zaczęła zataczać coraz szersze kręgi i wkrótce trafiały do niego hollywoodzkie sławy, które nie radziły sobie z własnymi czworonogami. Pierwsza wzmianka o Cesarze w mediach pojawiła się w 2002 r. Wówczas magazyn „People” opublikował artykuł o niesamowitej przemianie niesfornej pary jack russel terierów należących do Ridleya Scotta. Okazało się, że taki efekt to zasługa meksykańskiego trenera – Cesara Millana.

  Od tej chwili kariera Cesara potoczyła się błyskawicznie, a on sam utwierdził swoją pozycję jako autorytet w dziedzinie rozwiązywania psich problemów. Wkrótce został także głównym bohaterem i gwiazdą programu „Zaklinacz psów” nadawanego w National Geographic Channel.

  W życiu osobistym Cesar Millan jest szczęśliwym ojcem dwójki synów, które wychowuje wspólnie z żoną Ilusion w Santa Clarita, niedaleko Los Angeles.

  Zamknij

  Wybierz metodę płatności