ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

  Jak zacząć inwestować w zagraniczne spółki, takie jak Apple, BMW i Henkel?

  (ebook) (audiobook) (audiobook)
  Autor:
  Łukasz Tomys
  Jak zacząć inwestować w zagraniczne spółki, takie jak Apple, BMW i Henkel? Łukasz Tomys - okładka ebooka

  Jak zacząć inwestować w zagraniczne spółki, takie jak Apple, BMW i Henkel? Łukasz Tomys - okładka ebooka

  Jak zacząć inwestować w zagraniczne spółki, takie jak Apple, BMW i Henkel? Łukasz Tomys - okładka audiobooka MP3

  Jak zacząć inwestować w zagraniczne spółki, takie jak Apple, BMW i Henkel? Łukasz Tomys - okładka audiobooks CD

  Wydawnictwo:
  The Black Horse
  Ocena:
  Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
  Czas nagrania:
  1 godz. 19 min.
  Czyta:
  Łukasz Tomys
   
  Audiobook w mp3

  Czy chciałbyś być współwłaścicielem takich firm jak Apple czy BMW? Weź swoje sprawy finansowe we własne ręce. Odważ się samodzielnie inwestować na giełdzie i nie polegaj na funduszach inwestycyjnych przynoszących z reguły mizerne stopy zwrotu przy dużych prowizjach i opłatach za zarządzenie.

   

  Dowiedz się jak znaleźć amerykańskie i zachodnioeuropejskie formy, w które warto zainwestować. Gdzie można sprawdzić jakie dywidendy wypłacają i jak szybko się rozwijają? Czy lepiej inwestować w globalne korporacje czy w rodzime spółki giełdowe? Czy da się uniknąć porażek inwestycyjnych takich jak akcje koncernu Nokia i Volkswagen? Odpowiedź na te i wiele innych pytań znajdziesz w tym audiobooku.

   

  To kolejna publikacja Łukasza Tomysa, twórcy popularnego bloga www.facebook.com/TwojaDrugaPensjaBlogGieldowy i nauczyciela inwestowania, tradera giełdowego od 2008 roku ze średnią stopą zwrotu 25%. Jeśli nie chcesz być niewolnikiem pracy na pełnym etacie do 67 roku życia a swoich ciężko zarobionych pieniędzy odkładać na lokacie oprocentowanej na 2% w skali roku lub powierzać ich funduszom inwestycyjnym to warto byś nauczył się samodzielnie inwestować swoje pieniądze.

   

  Pamiętaj, że dysponując nawet niewielkimi oszczędnościami, ale zarabiając 25% rocznie, podwajasz je co 4 lata. Oznacza to, że z kapitału 5 tysięcy złotych, po 28 latach uzyskujesz 640 tysięcy złotych! Zatem nie trać czasu i naucz się już dziś inwestować samodzielnie i zbuduj sobie drugą nogę finansową.

  Wybrane bestsellery

  Zamknij

  Wybierz metodę płatności

  Zamknij Pobierz aplikację mobilną Ebookpoint