ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

  Jak fotografować cyfrowo

  (ebook) (audiobook) (audiobook)
  Autor:
  Czesław Czapliński
  Wydawnictwo:
  Świat Książki
  Ocena:
  Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
  Stron:
  256
  2w1 w pakiecie:
  ePub
  Mobi
  Czytaj fragment

  O czym jest ta książka?

  Najkrócej, o robieniu lepszych zdjęć i pasji fotografowania. Stwierdzenie, że człowiek uczy się przez całe życie, jest banałem. Ale mimo że od 40 lat zajmuję się profesjonalną fotografią, ciągle się czegoś uczę. Zmieniła się technologia z analogowej na cyfrową, ciągle pojawiają się nowości, które trzeba śledzić.

  Gdy zobaczę fantastyczne zdjęcie, pytam: JAK zostało zrobione?

  Na pytaniu JAK? zbudowałem całą książkę. Każdego dnia jestem zasypywany pytaniami

  JAKI wybrać aparat? JAK zrobić ostre zdjęcie? JAK komponować krajobraz? Postanowiłem na niektóre, najważniejsze z nich odpowiedzieć, wykorzystując całe swoje doświadczenie.

  W moje książce nie ma pytań bez konkretnych odpowiedzi wynikających z praktyki.

  Czesław Czapliński światowej sławy artysta fotograf, dziennikarz i autor filmów dokumentalnych, urodzony w 1953 roku w Łodzi. Od roku 1979 mieszka w Nowym Jorku i Warszawie. Autor 40 albumów i książek, wielu filmów dokumentalnych, miał 200 wystaw fotograficznych, m.in. w Narodowej Galerii Sztuki Zachęta w Warszawie, Muzeum Sztuki w Łodzi, Muzeum Narodowym w Warszawie, Muzeum Łazienki Królewskie w Warszawie, a także w Nowym Jorku, Chicago, Nicei, Moskwie, Londynie, Monachium i Brukseli. Fotografował najbardziej znane osobistości ze świata biznesu, kultury, polityki, sportu.

  Zamknij

  Wybierz metodę płatności

  Zamknij Pobierz aplikację mobilną Ebookpoint