Ja, inkwizytor (#7). Ja, inkwizytor. Bicz Boży Jacek Piekara
- Autor:
- Jacek Piekara
- Wydawnictwo:
- Fabryka Słów
- Ocena:
- Stron:
- 488
- Dostępne formaty:
-
ePubMobi
Opis
książki
:
Ja, inkwizytor (#7). Ja, inkwizytor. Bicz Boży
"Rzadko kiedy wiara ma gorszego wroga niż człowiek uczony, gdyż zadawanie pytań i stawianie hipotez tylko jeden maleńki kroczek oddziela od obmierzłej herezji."
Ktoś w okrutny i wyrafinowany sposób zabija dostojników Kościoła. Powód jest zupełnie niejasny. Czy giną dlatego, że są ludźmi wielkiej świętości, czy że popełnili obrzydliwe zbrodnie? Morderca to szaleniec, desperat, działający poza prawem inkwizytor albo może potężny czarnoksiężnik lub demon. Inkwizytor Mordimer Madderdin w nader zawiłym śledztwie będzie musiał rozstrzygnąć czy ma do czynienia z przyjacielem, czy z wrogiem.
Dzięki opcji "Druk na żądanie" do sprzedaży wracają tytuły Grupy Helion, które cieszyły sie dużym zainteresowaniem, a których nakład został wyprzedany.
Dla naszych Czytelników wydrukowaliśmy dodatkową pulę egzemplarzy w technice druku cyfrowego.
Co powinieneś wiedzieć o usłudze "Druk na żądanie":
- usługa obejmuje tylko widoczną poniżej listę tytułów, którą na bieżąco aktualizujemy;
- cena książki może być wyższa od początkowej ceny detalicznej, co jest spowodowane kosztami druku cyfrowego (wyższymi niż koszty tradycyjnego druku offsetowego). Obowiązująca cena jest zawsze podawana na stronie WWW książki;
- zawartość książki wraz z dodatkami (płyta CD, DVD) odpowiada jej pierwotnemu wydaniu i jest w pełni komplementarna;
- usługa nie obejmuje książek w kolorze.
Masz pytanie o konkretny tytuł? Napisz do nas: sklep@ebookpoint.pl
Książka drukowana

Oceny i opinie klientów: Ja, inkwizytor (#7). Ja, inkwizytor. Bicz Boży Jacek Piekara
(0)