Idzie wojna? Spodziewaj się najlepszego, przygotuj na najgorsze Agnieszka Lichnerowicz

- Autor:
- Agnieszka Lichnerowicz
- Wydawnictwo:
- Znak Literanova
- Ocena:
- Audiobook w mp3
Opis
książki
:
Idzie wojna? Spodziewaj się najlepszego, przygotuj na najgorsze
Co zrobisz, kiedy usłyszysz w nocy wycie syreny?
Skąd będziesz czerpać informacje, jeśli internet przestanie działać? Czy masz w domu zapas wody, jedzenia i gotówki?
Paraliżujący strach przed wojną sprawia, że staramy się o niej nie myśleć.
Tymczasem przygotowane i odporne społeczeństwo jest równie ważne jak dobrze uzbrojona armia.
Każdy z nas może dołożyć swoją cegiełkę, by zwiększyć bezpieczeństwo Polski.
W tej książce trzynastu ekspertów opowiada dziennikarce Agnieszce Lichnerowicz o tym, jakie działania możemy wdrożyć już dziś, żeby w kryzysowym momencie być przygotowanym.
Tomasz Piotrowski, generał bronio możliwych scenariuszach wojny i dlaczego nie warto uciekać na Costa Brava.
Weronika Grzebalska, socjolożka o tym, jak wszystkich przygotować do obrony.
Jan Oleszczuk-Zygmuntowski, ekonomista o budowaniu gospodarki odpornej na wojnę i kryzysy.
Krystyna Marcinek, ekspertka do spraw bezpieczeństwa międzynarodowego o sposobach odstraszania Rosjan.
Andrzej Leder, filozof o nadziei radykalnej i o tym, jak wyobrażamy sobie wojnę i czy ma to coś wspólnego z rzeczywistością.
A do tego praktyczny poradnik wojenny dla cywilów.
Dowiedz się, co robić, by spać spokojniej i wzmocnić obronę kraju.
Tylko gdy będziemy świadomym, dobrze zorganizowanym społeczeństwem, wojsko będzie w stanie nas obronić. Aby działać skutecznie, żołnierz musi mieć pewność, że jego rodzina jest bezpieczna. Warto przyjrzeć się strategiom krajów, które już wiedzą, jak to robić. Przeczytajcie koniecznie, to bardzo ważna lektura! Vincent V. Severski
Wybrane bestsellery
Znak Literanova - inne książki
Dzięki opcji "Druk na żądanie" do sprzedaży wracają tytuły Grupy Helion, które cieszyły sie dużym zainteresowaniem, a których nakład został wyprzedany.
Dla naszych Czytelników wydrukowaliśmy dodatkową pulę egzemplarzy w technice druku cyfrowego.
Co powinieneś wiedzieć o usłudze "Druk na żądanie":
- usługa obejmuje tylko widoczną poniżej listę tytułów, którą na bieżąco aktualizujemy;
- cena książki może być wyższa od początkowej ceny detalicznej, co jest spowodowane kosztami druku cyfrowego (wyższymi niż koszty tradycyjnego druku offsetowego). Obowiązująca cena jest zawsze podawana na stronie WWW książki;
- zawartość książki wraz z dodatkami (płyta CD, DVD) odpowiada jej pierwotnemu wydaniu i jest w pełni komplementarna;
- usługa nie obejmuje książek w kolorze.
Masz pytanie o konkretny tytuł? Napisz do nas: sklep@ebookpoint.pl
Książka drukowana

Oceny i opinie klientów: Idzie wojna? Spodziewaj się najlepszego, przygotuj na najgorsze Agnieszka Lichnerowicz
(0)