ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

  Hold you close

  (ebook) (audiobook) (audiobook)
  Autorzy:
  Corinne Michaels, Melanie Harlow
  Wydawnictwo:
  NieZwykłe
  Ocena:
  Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
  Stron:
  211
  Dostępne formaty:
  ePub
  Mobi

  Czy była para, niegdyś zakochanych w sobie ludzi, będzie potrafiła wspólnie wychować trójkę osieroconych chrześniaków? Czy śmierć bliskich osób sprawi, że się pogodzą? Powieść z wielka tragedią w tle, jednak pełna rodzinnego ciepła i miłości. Opowieść o tym, ze każdy zasługuje na drugą szansę…

  Ian Chase złamał mi serce, kiedy miałam siedemnaście lat. Kolejne osiemnaście lat mojego życia spędziłam, nienawidząc go.

  Ułatwia mi to jego bezczelny wyraz twarzy oraz fakt, że prowadzi życie playboya. Nie mogę tego nie zauważać, ponieważ mieszka obok mnie. Za każdym razem, gdy widzę, jak wychodzi z basenu - niemal nagi i nieprawdopodobnie seksowny - czuję, że gotuje się we mnie krew.

  Zawsze uwielbiałam go nienawidzić.

  Nigdy nie planowałam, że będę go potrzebowała.

  ***

  London Parish jest najlepszą przyjaciółką mojej młodszej siostry, ale nie powstrzymało mnie to przed zakochaniem się w niej.

  Mamy za sobą skomplikowaną przeszłość. Wszystko, co nas łączy, to fakt, że jesteśmy rodzicami chrzestnymi trójki uroczych dzieci mojej siostry. Lecz nasze życie zmienia się za sprawą tragicznego wydarzenia.

  Teraz staramy się wychowywać dzieci, które kochamy, pogodzić się z niewyobrażalną stratą oraz zwalczyć rodzące się między nami pożądanie.

  Moje życie wywróciło się do góry nogami, więc ostatnią rzeczą, jakiej potrzebuję, jest ożywianie dawnych uczuć.

  Nieważne, jak mocno bym ją trzymał, i tak nigdy nie będę mógł jej zatrzymać.

  Najnowszy romans Corinne Michaels, autorki bestsellera "New York Timesa", napisany we współpracy z Melanie Harlow, autorką bestsellera "USA Today", zgłębia problem drugiej szansy.

  Wybrane bestsellery

  Corinne Michaels, Melanie Harlow - pozostałe książki

  NieZwykłe - inne książki

  Zamknij

  Wybierz metodę płatności

  Zamknij Pobierz aplikację mobilną Ebookpoint