Facebook
  ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

  Grizzly (ebook)(audiobook)(audiobook)

  Autor:
  Adam Zalewski
  Okładka książki/ebooka Grizzly

  Okładka książki Grizzly

  Okładka książki Grizzly

  Okładka książki Grizzly

  Wydawnictwo:
  Oficynka
  Ocena:
  Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
  Stron:
  296
  3w1 w pakiecie:
  PDF
  ePub
  Mobi

  Ebook

  30,00 zł

  Powiadom mnie, gdy książka będzie dostępna

  Poleć tę książkę znajomemu Poleć tę książkę znajomemu!!

  Przenieś na półkę

  Ostra, męska proza, bezlitośnie obnażająca naturę człowieka!
  Jesienią 2007 roku Clinton Gerstaecker, szeryf Green Doll w Kentucky, znajduje w swym domu ciało zamordowanej żony. Jego życie się kończy… Znad zmasakrowanych zwłok podnosi się zupełnie inny mężczyzna: Grizzly, który nie odpuści, zanim nie dokona krwawej zemsty. W pogoni za mordercami Gerstaecker przemierza amerykańską prowincję. Na swej drodze napotyka niewyobrażalne wręcz zło. Musi je zniszczyć, by zakończyć swą misję.
  Grizzly to brutalny thriller o surowej sprawiedliwości, zgodnie z którą dobrzy i uczciwi otrzymują pomoc, a źli – giną. Zza krwawych obrazów przebija dotkliwa tęsknota za życiem godnym i szczęśliwym. Nie zaspokoi się jej, dopóki na świecie żyje choć jeden zły człowiek…

  Uwaga: książka przeznaczona tylko dla osób dorosłych o wyjątkowo mocnych nerwach!

  Adam Zalewski – badacz najmroczniejszych zakamarków natury ludzkiej. Zadebiutował w 2008 roku powieścią Biała wiedźma. Kolejne lata przyniosły książki: Rowerzysta, Cień znad jeziora oraz zbiór opowiadań Sześć razy śmierć. Trudno uchwytny dla mediów, pisze obsesyjnie z niezwykłą dbałością o realizm i fakty, tworząc prozę, której nie da się z niczym porównać.

  Zamknij

  Wybierz metodę płatności