ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

  Dotyk Crossa (ebook)(audiobook)(audiobook)

  Autor:
  Sylvia Day
  Okładka książki/ebooka Dotyk Crossa

  Okładka książki Dotyk Crossa

  Okładka książki Dotyk Crossa

  Okładka książki Dotyk Crossa

  Wydawnictwo:
  Wielka Litera
  Ocena:
  5.8/6  Opinie: 4
  Stron:
  416
  2w1 w pakiecie:
  ePub
  Mobi

   

  Mężczyzna, który stał się nałogiem

  Po spotkaniu z nim nic już nie jest takie samo. Jednym spojrzeniem rozpala do białości i uwalnia głęboko skrywane pokłady pożądania. Gideon Cross piękny i niebezpieczny mężczyzna, jest jak narkotyk. Eva wie, że jej życie, ma sens tylko z nim. Jest oddana w stu procentach, choć wie, że jest to zgubne. Ich burzliwy i namiętny związek nie raz zostanie wystawiony poważną próbę. Dwoje doświadczonych przez życie ludzi, którzy nie mogą bez siebie żyć. Sylvia Day oddaje czytelnikom znakomitą powieść erotyczną, w której skomplikowane relacje między partnerami, nie przeszkadzają w dążeniu do wspólnego szczęścia. Zdecydowanie obowiązkowa pozycja dla wszystkich fanów gatunku. 

  (…) Świadomy ascetyzm barw jego stroju, surowość srebrnego krawata i chłód śnieżnobiałej koszuli podkreślały niezwykły szmaragdowy kolor jego oczu. Moja reakcja na widok tajemniczego nieznajomego stojącego ze swobodnie odpiętą marynarką i rękami włożonymi nonszalancko do kieszeni była niczym uderzenie w niewidzialną ścianę, która niespodziewanie wyrosła przede mną.

  Stanęłam jak wryta, nie mogąc oderwać oczu od mężczyzny, który wydawał się jeszcze bardziej olśniewający, niż pamiętałam. Nigdy nie widziałam tak kruczoczarnych włosów. Były lśniące i nieco długie, niemal do kołnierzyka jego koszuli. Ta seksowna fryzura uzupełniała wizerunek prężnego biznesmena nutką zmysłowości niegrzecznego chłopca, jak cierpka wisienka na słodkim torcie. Jak zwykła mówić moja matka, tylko awanturnicy i bandyci mieli takie włosy (…)

                                                                                                                    Fragment książki

  Zamknij

  Wybierz metodę płatności

  Zamknij Pobierz aplikację mobilną Ebookpoint