ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

  Dom złudzeń. Zosia (ebook)(audiobook)(audiobook)

  Autor:
  Iwona J. Walczak
  Ocena:
  Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
  Stron:
  352
  2w1 w pakiecie:
  ePub
  Mobi

  Dwie kobiety, dwa różne światy: jedna pragmatyczna i pełna sprzeczności, druga delikatna, wrażliwa na los innych. A jednak jest coś, co je połączyło. Jaką rolę odegra w tym Dom Złudzeń? Jedno jest pewne to miejsce, wobec którego żadna z nich nie może przejść obojętnie. Dla Igi to powrót do ukochanych korzeni, dla Zosi odkrywanie siebie na nowo.  Obie czeka największe w życiu wyzwanie: rzucenie rękawicy losowi i znalezienie swojego przeznaczenia. Której uda się to zrobić lepiej? Czy w tej pogoni za marzeniami dotrą do tego samego celu?

  Tak właśnie wygląda nasza rzeczywistość, niekiedy jesteśmy radośni, innym razem ocieramy łzę, chce nam się krzyczeć i tupać, zachowywać mało elegancko i dostojnie. Napotykamy na swojej drodze problemy, ale i odnosimy niebywałe sukcesy. I o tym jest ta niezwykła historia.

  Anna Grzyb

  Piękna powieść. Prawdziwa aż do bólu. O niespełnionych marzeniach, tęsknotach za czymś realnym; marzeniach, które przybierają formę obrotowego krzesła. A sam Dom Złudzeń po lekturze wyda się Czytelnikom Domem Nadziei i Kobiet. W czym tkwi jego sekret? Przekonajcie się sami.

  Agnieszka Krizel

  Zamknij

  Wybierz metodę płatności