Facebook
  ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

  Do zobaczenia w Barcelonie (ebook)(audiobook)(audiobook)

  Autor:
  Anna B. Kann
  Wydawnictwo:
  Wydawnictwo Pascal
  Ocena:
  Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
  Stron:
  251
  2w1 w pakiecie:
  ePub
  Mobi

  Przesycona magicznym klimatem Barcelony i gorącymi rytmami flamenco opowieść o tym, jak szukając szczęścia, niespodziewanie odnaleźć samego siebie.

  Trzy kobiety - przyjaciółki, rywalki - wyjeżdżają do Barcelony, by w najsłynniejszej katalońskiej szkole uczyć się flamenco.

  Małżeństwo Ewy rozpada się, a jedyną odskocznią od rzeczywistości jest dla niej taniec. Swoją pasję dzieli z Gośką, przyjaciółką i prawdziwym aniołem stróżem. Z Martą znają się niezbyt blisko...

  Wszystko zaczęło się jeszcze w Poznaniu, gdzie poznały Paco, przystojnego Hiszpana, mistrza flamenco i uwielbianego nauczyciela. Wakacyjny wyjazd, by to właśnie u niego uczyć się tańca, wydawał się doskonałym pomysłem.

  Ta podróż daje im jednak znacznie więcej, niż ktokolwiek mógł się spodziewać - odmienia ich życie w najbardziej nieoczekiwany sposób. Bo czy szczęście jest zawsze tam, gdzie go szukamy?

  Pierwsza powieść o flamenco napisana przez Polkę z polskiej perspektywy!

  O Autorce:
  Anna B. Kann - gdyby mogła, mieszkałaby w Barcelonie. Przez kilka lat zgłębiała tajemnice flamenco, ucząc się go od najlepszych. Jej reportaże i filmy dokumentalne można oglądać w TVP.  Debiutując jako autorka powieści, przyjęła pseudonim artystyczny. Niech więc reszta pozostanie zagadką.


  "Fantastycznie przedstawiona Barcelona i genialne opisy flamenco. Historia pełna namiętności i południowego żaru bijącego z każdej strony. Gorąco polecam".

  Paula Klich, autorka bloga mojswiat-szelestkart.blogspot.com

  "Uległam urokowi tej książki i poddałam się magii flamenco. Zapragnęłam przejść się uliczkami Barcelony, zasmakować w hiszpańskiej kuchni, zobaczyć popisy tancerzy i poczuć powietrze wprawione w ruch wachlarzami tancerek. Ta opowieść o miłości i wielkiej pasji pochłonęła mnie bez reszty".

  Bernardeta Łagodzic-Mielnik, autorka bloga cudownyswiatksiazek3.blogspot.com

  "Literacka podróż do świata tańca, dobrego jedzenia, zabytków i uczuć. Poznamy gorzki smak zdrady i słodki smak miłości. Zwiedzimy Barcelonę, miasto parnych nocy, pełnych namiętności i porywającej muzyki. Spotkamy ludzi szukających własnej drogi w życiu, aby przekonać się, że miłości i wielkiej pasji pochłonęła mnie bez reszty".

  Bernardeta Łagodzic-Mielnik, autorka bloga cudownyswiatksiazek3.blogspot.com

  "Literacka podróż do świata tańca, dobrego jedzenia, zabytków i uczuć. Poznamy gorzki smak zdrady i słodki smak miłości. Zwiedzimy Barcelonę, miasto parnych nocy, pełnych namiętności i porywającej muzyki. Spotkamy ludzi szukających własnej drogi w życiu, aby przekonać się, że szczęście zależy często od nich samych".  

  Agnieszka Lingas-Łoniewska, autorka powieści dla kobiet

  Zamknij

  Wybierz metodę płatności