ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

  Dama Paxtona

  (ebook) (audiobook) (audiobook)
  Autor:
  Agnieszka Siepielska
  Wydawnictwo:
  NieZwykłe
  Ocena:
  Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
  Stron:
  219
  Dostępne formaty:
  ePub
  Mobi

  Nikki Preston zamieszkuje w domu odziedziczonym po dziadkach, który wraz ziemią chce wykupić gang motocyklowy. Kobieta przeciwstawia się Paxton’owi Hays i walczy o swoją własność. Bohaterowie pałają do siebie nienawiścią, jednak zapomnieli, że granica prowadząca do miłości ma bardzo cienką linię...

  Nikki Preston postanawia uciec od obłudy, która na co dzień ją otacza. W tym celu dziewczyna przyjeżdża do miasteczka Prescott, w którym przed laty spędzała wakacje. Chce zamieszkać w domu odziedziczonym po dziadkach. Jej entuzjazm szybko gaśnie, gdy dowiaduje się, że tereny otaczające posiadłość zostały wykupione i obecnie są własnością klubu motocyklowego Sinners&Reapers. Klubu, którego wiceprezesem jest koszmar jej dzieciństwa - Paxton Hays.

  Paxton i jego klubowi bracia pojawili się w miasteczku, żeby założyć tam swój oddział i rozkręcić nowy interes. Aby wszystko poszło zgodnie z planem, potrzebują terenów należących do Nikki. Dla Paxtona klub oraz bracia są najważniejsi, nikt ani nic tego nie zmieni, a już z pewnością nie dziewczyna, która zalazła mu za skórę, kiedy jeszcze byli dziećmi. Ale czy na pewno?

  Autorka bestsellerowego Rhysa powraca z pierwszym tomem serii o motocyklistach!

  Wybrane bestsellery

  Agnieszka Siepielska - pozostałe książki

  NieZwykłe - inne książki

  Zamknij

  Wybierz metodę płatności

  Zamknij Pobierz aplikację mobilną Ebookpoint