ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

  Co kryją jej oczy

  (ebook) (audiobook) (audiobook)
  Autor:
  Sarah Pinborough
  Co kryją jej oczy Sarah Pinborough - okładka ebooka

  Co kryją jej oczy Sarah Pinborough - okładka ebooka

  Co kryją jej oczy Sarah Pinborough - okładka audiobooka MP3

  Co kryją jej oczy Sarah Pinborough - okładka audiobooks CD

  Zajrzyj do książki

  Wydawnictwo:
  Prószyński Media
  Ocena:
  6.0/6  Opinie: 1
  Stron:
  400
  Czas nagrania:
  11 godz. 23 min.
  Czyta:
  Kamilla Baar-Kochańska
   
  Audiobook w mp3
  Czytaj fragment

  Czy obraz sielankowego małżeństwa to tylko fasada?

  Co kryją jej oczy to wyjątkowo porywający thriller, intrygujący i zwodniczy. Tylko mąż i żona wiedzą, co się dzieje w ich małżeństwie. A jeśli nawet oni nie znają prawdy? David i Adele wydają się na parą idealną. Ceniony psychiatra i jego olśniewająco piękna, zapatrzona w niego żona budzą powszechny zachwyt. Ale dlaczego on zamyka ją w domu? Czy ta para kryje jakieś tajemnice? Do ich świata wkracza Louise, nowa sekretarka Davida. Kobieta zostaje wciągnięta w wir niepokojących i osobliwych wydarzeń, w których sama zaczyna odgrywać znaczącą rolę. Coraz bardziej utwierdza się w przekonaniu, że w związku tych dwojga dzieje się coś bardzo złego. Ale Louise nie zdaje sobie sprawy z zasięgu tego zła ani z tego, jak daleko może się posunąć ktoś zakochany na śmierć i życie.

  (…) Gdy wreszcie to zrobił, zaczynało świtać. Szare smugi na płótnie nieba. Suche liście i błoto na jego dżinsach, ból słabego ciała, pot lodowaciejący w wilgotnym, zimnym powietrzu. Stała się rzecz, która się nie odstanie. Straszna i niezbędna. Zakończenie i początek, związane już na wieki. Spodziewał się, że świat w związku z tym jakoś zmieni barwy, ale niebo i ziemia przybrały te same stłumione odcienie, a drzewa nie zatrzęsły się z gniewu. Wiatr nie zaczął zawodzić. W oddali nie zawyła syrena. Las był lasem, ziemia – ziemią. Westchnął i poczuł się zaskakująco dobrze. Oczyszczony. Nowy świt. Nowy dzień.

  W milczeniu ruszył w stronę zrujnowanego domu w oddali. Nie obejrzał się za siebie (…)

                                                                                             Fragment książki

  O autorze ebooka

  Sarah Pinborough to autorka bestselleru z listy Sunday Timesa i New York Timesa - thrillera psychologicznego Co kryją jej oczy, na podstawie którego został nakręcony serial Netflixa, i ponad 20 innych powieści. Prawa do jej książek zostały sprzedane do ponad 25 krajów na całym świecie. Pinborough została wyróżniona w latach 2010 i 2014 jako kandydatka do nagrody Crime and Thriller Book of the Year przyznawanej w ramach British Book Awards; zdobyła również nagrodę British Fantasy Award w kategorii najlepsza powieść (była nominowana do nagrody w tej kategorii czterokrotnie). Thriller Ta druga (2020) został doceniony przez jednego z dużych amerykańskich producentów telewizyjnych, zamierzającego zaadaptować powieść na serial. Autorka pisze również scenariusze dla BBC. Mieszka w Anglii.

  Zamknij

  Wybierz metodę płatności

  Zamknij Pobierz aplikację mobilną Ebookpoint