Facebook
  ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

  Bosa (ebook)(audiobook)(audiobook)

  Autor:
  Jerzy Mojżeszewicz
  Wydawnictwo:
  Nowy Świat
  Ocena:
  Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
  Stron:
  330
   
  ePub

  "Bosa" autentycznie zrodziła się przed kilku laty z radosnego wakacyjnego snu z okolic Pieskowej Skały i miała być męską odpowiedzią na babskie czytadła i bezpłciowe seriale.
  Za sprawą pobrzmiewającej zewsząd w powieści muzyki rockowej stała się szybko głosem dobiegających czterdziestki powtórnych debiutantów wykrzykujących ze sceny, że "nigdy w życiu nam nie pokażą, jak się gryzie dżdżownicę!" i nie zdradzą ideału triady "miłość, pokój, muzyka"!
  Ale żeby nie było tak miło, "Bosa" to także mroczna opowieść o szarych widmach z przeszłości prześladujących sympatycznych skądinąd bohaterów i radzieckich agentach ingerujących mniej lub bardziej brutalnie w życie naszej ojczyzny, reprezentowanej tu przez małe wielkopolskie miasteczko i jego Bogu ducha winnych mieszkańców.
  "Bosa" to wreszcie bajka dla dorosłych z jasnym dla wszystkich przesłaniem na temat prawd ostatecznych, które odkrywa się jednak wciąż na nowo podróżując do krainy szczęśliwego dzieciństwa, Londynu opanowanego przez rosyjskich oligarchów i wyprawy w przerażające zaświaty, do których nam bliżej niż myślimy...

  Zamknij

  Wybierz metodę płatności