ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

    Błąd porucznika Kwaśniaka

    (ebook) (audiobook) (audiobook)
    Błąd porucznika Kwaśniaka Barbara Gordon - okładka ebooka

    Błąd porucznika Kwaśniaka Barbara Gordon - okładka ebooka

    Błąd porucznika Kwaśniaka Barbara Gordon - okładka audiobooka MP3

    Błąd porucznika Kwaśniaka Barbara Gordon - okładka audiobooks CD

    Zajrzyj do książki

    Wydawnictwo:
    SAGA Egmont
    Wydawnictwo:
    SAGA Egmont
    Ocena:
    Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
    Stron:
    38
    Czas nagrania:
    3 godz. 16 min.
    Czyta:
    Masza Bogucka
    Dostępne formaty:
    ePub
    Mobi
     
    Audiobook w mp3
    Czytaj fragment

    Ebook (7,99 zł najniższa cena z 30 dni)

    7,99 zł (-70%)
    2,40 zł

    Dodaj do koszyka lub Kup na prezent
    Kup 1-kliknięciem

    ( 7,99 zł najniższa cena z 30 dni)

    Audiobook w mp3 (24,99 zł najniższa cena z 30 dni)

    24,99 zł (-70%)
    7,50 zł

    Dodaj do koszyka lub Kup na prezent
    Kup 1-kliknięciem

    ( 24,99 zł najniższa cena z 30 dni)

    Przenieś na półkę

    Do przechowalni

    Do przechowalni

    Kryminał jednej z najpoczytniejszych autorek czasów PRL.

    Miłosny trójkąt, handel sztuką i tragiczna śmierć w płomieniach...

    Kiedy porucznik Kwaśniak natrafia na spalone zwłoki muzealnika, wydaje się, że sprawa jest jasna. Pracownik muzeum był wplątany w romans z dwiema osobami, do tego sprzedawał dzieła sztuki na czarnym rynku - musiał mieć wielu wrogów. Jednak w tym ponurym świecie PRL nic nie jest takie, jakie się wydaje. Odkryj zawiłości zbrodni, w których uczucia i pieniądze splatają się w niebezpieczną sieć.

    Historia jest oparta na faktach, zasłyszanych przez autorkę od eksperta medycyny sądowej.

    Idealna dla fanów Joanny Chmielewskiej i Marka Krajewskiego!

    Zacznij wakacje z Wydawnictwem SAGA EGMONT - tylko 72h -70%!

    Wybrane bestsellery

    Barbara Gordon - pozostałe książki

    SAGA Egmont - inne książki

    Zamknij

    Wybierz metodę płatności

    Zamknij Pobierz aplikację mobilną Ebookpoint