ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

  Bez cukru. Wypisz się z klubu Anonimowych Cukroholików

  (ebook) (audiobook) (audiobook)
  Autor:
  Martina Fontana
  Wydawnictwo:
  Mamania
  Ocena:
  Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
  Stron:
  145
  2w1 w pakiecie:
  ePub
  Mobi
  Czytaj fragment

  91 proc. Polaków kupuje słodycze, a dla większości są one stałym elementem diety. Prawie połowa z nas zjada słodkości co najmniej 5 razy w tygodniu, a ponad 10 proc. sięga po słodką przekąskę kilka razy dziennie. Nie jesteśmy świadomi faktu, że cukier ukryty w codziennych produktach spożywczych buduje w nas nałóg, z którym przyjdzie nam stoczyć nierówną walkę lub poddać mu się bez reszty.


  Niemal wszyscy znają uczucie dojmującego ssania w żołądku, które każe natychmiast kupić batonik w kiosku i pochłonąć go w trzy sekundy. Nie wyobrażamy sobie popołudniowej kawy bez kawałka ciasta, a na sklepowych półkach ciężko znaleźć produkty bez dodatku sacharozy, glukozy, fruktozy, syropu glukozowo-fruktozowego. A nadmiar cukru w diecie powoduje nie tylko problemy z wagą, ale i huśtawki nastroju oraz kłopoty z koncentracją.

   

  Rewolucyjna książka Martiny Fontany "Bez cukru" pokaże, jak zbudować zdrowy związek z cukrem i innymi substancjami słodzącymi, a także:

  Podsunie pomysły na zerwanie z przesłodzonym nałogiem.

  - Zawiera praktyczne wskazówki, które pozwolą czytelnikowi znaleźć cukier ukryty w produktach, w których nikt by się nie spodziewał jego obecności.

  - Obali mit o "lepszym cukrze".

  - Zapozna czytelnika ze wszystkimi imionami cukru, którymi etykietowany jest on w codziennie spożywanych produktach.

  - Pozwoli uwolnić kosze zakupowe, szafki kuchenne oraz półki lodówki z wysoko przetworzonej i hojnie posłodzonej żywności.

  - Odpowie na pytanie, czy istnieje dobry zamiennik dla klasycznego cukru białego.

   

  Słodkiego, miłego życia - ale "Bez cukru"!

  Zamknij

  Wybierz metodę płatności

  Zamknij Pobierz aplikację mobilną Ebookpoint