ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

  Beata Tyszkiewicz. Portret damy

  (ebook) (audiobook) (audiobook)
  Autor:
  Anna Augustyn-Protas
  Wydawnictwo:
  Słowne
  Ocena:
  Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
  Stron:
  240
  Dostępne formaty:
  ePub
  Mobi

  Wspomnienia z życia „damy polskiego filmu”, Beaty Tyszkiewicz opowiedziane przez rodzinę, znajomych oraz znane osoby ze świata kultury

  Jaka ona jest? Pamiętam, jak pytałam o to przypadkowe osoby. Zawsze pojawiał się zachwyt że piękna, że z klasą i że ma cudowne poczucie humoru. Zdumiewało mnie, jak żywe reakcje i jaką czułość wywołuje w innych kobietach.

  Ale prawdziwie zaskakujące okazały się rozmowy z jej znajomymi. Powszechnie znany portret wielkiej damy nabrał dodatkowego kolorytu. Postać z niego okazała się nadspodziewanie barwna. Nieszablonowa. A do tego jej fascynujące życie samo mogłoby być kanwą dla filmowego scenariusza.

  Ta książka to nie jest typowy, biograficzny zapis faktów z życia słynnej aktorki. To opowieść rozpisana na głosy. Nieznane dotąd fakty przytaczają między innymi Daniel Olbrychski, Juliusz Machulski, Hanna Bakuła czy Iwona Pavlovič. Przypominają zdarzenia, obrazy i słowa, które rzucają nowe światło na tę niezwykłą osobę. Kobietę, która dostała od losu urodę i talent. Ale proszę mi wierzyć nie tylko to.

  Wybrane bestsellery

  Anna Augustyn-Protas - pozostałe książki

  Zamknij

  Wybierz metodę płatności

  Zamknij Pobierz aplikację mobilną Ebookpoint