ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

  ABC small business'u 2013 (ebook)(audiobook)(audiobook)

  Autor:
  Włodzimierz Markowski
  Wydawnictwo:
  Marcus
  Ocena:
  Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
  Stron:
  1103
  2w1 w pakiecie:
  ePub
  Mobi

   

  Jak sobie wyobrażasz własny biznes?

  - Jako miejsce realizacji swoich marzeń?

  - Miejsce, gdzie sam, bez szefa, będziesz mógł decydować o swoim losie?

  - Źródło życiodajnej gotówki, która zapewni Tobie i Twojej rodzinie godziwe życie i te wspaniałe wymarzone wakacje wśród palm na tropikalnej plaży?

  Wszystko to może znaleźć się w zasięgu Twoich rąk!

  Poczuj wreszcie zapach i dotyk pieniędzy, które sam zarobisz w swoim własnym biznesie.

  Martwisz się, że to zbyt trudne? My to już za Ciebie przećwiczyliśmy. W tej książce znajdziesz wszystkie potrzebne informacje, wszelkie wskazówki, które pozwolą Ci zorganizować, zarejestrować i poprowadzić WŁASNĄ FIRMĘ.

  Znajdziesz tam także "wiedzę tajemną", czyli to co obowiązuje, ale co wcale nie wynika wprost z polskich niejasnych, celowo zagmatwanych lub niechlujnie napisanych przepisów. Ta wiedza zapewni Ci spokój fiskalny, bo będziesz dokładnie wiedział jakie są Twoje obowiązki podatkowe i czego może od Ciebie wymagać urząd skarbowy.

  Jeden z uczestników szkolenia dla starterów organizowanego w ramach akcji szkoleniowej PARP, który w ramach kursu otrzymał ten poradnik, stwierdził, że dopiero lektura ABC dała mu prawdziwą wiedzę z zakresu przedsiębiorczości.

  Nie ukrywam, że wielką przyjemność sprawił mi też jeden z ostatnich komentarzy nabywcy ABC:

  "... a te dwie książeczki to mistrzostwo świata. Nigdy samodzielnie nie zgromadziłbym tych informacji."

  Proponujemy Ci aktualne, już XXV, jubileuszowe wydanie "ABC small business'u" wg stanu prawnego na 1 lutego 2013 roku, poradnika, który od lat wspiera zarówno startujących jak i już działających biznesmenów.

  W ebooku znajdziesz rozdziały omawiające możliwe formy działalności gospodarczej i metody jej opodatkowania. Zostaniesz też poprowadzony za rękę przez wszystkie zawiłości rejestracji swojej działalności w Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej (CEIDG), w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych i urzędzie skarbowym. Poznasz pułapki czyhające na przedsiębiorców, a także Twoje prawa i metody obrony, gdyby fiskus nabrał ochoty zbytnio Cię oskubać.

  W rozdziałach "księgowych" poznasz zasady prowadzenia firmy opodatkowanej zarówno ryczałtem od przychodów ewidencjonowanych, wg karty podatkowej oraz na zasadach ogólnych, zarówno wg skali podatkowej jak i podatkiem liniowym. Poznasz zasady zatrudnienia i opodatkowania wynagrodzeń pracowników, ubezpieczenia społeczne Twoje i Twoich pracowników, a także podstawy opodatkowania podatkiem od towarów i usług VAT. Znajdziesz tam także zasady rozliczenia rocznego z uwzględnieniem przysługujących Ci ulg podatkowych.

  Dodatkowo, jako bonus, dostaniesz też rozdział "Nieruchomości - zasady opodatkowania najmu i sprzedaży nieruchomości prywatnych i firmowych oraz najnowsze przepisy spadkowe - zapis windykacyjny.

  Zamknij

  Wybierz metodę płatności