Kolejny rok minął, zanim się obejrzeliśmy! Wraz z początkiem nowego, 2024 roku, rozpoczynamy naszą legendarną czytelniczą zabawę! Przed Tobą ZACZYTANI2024 - to kolejna odsłona kultowej akcji, a wraz z nią tradycyjnie organizujemy super konkurs. Jak co roku, czeka na Ciebie również wiele ebookowo-książkowych okazji oraz możliwość złowienia ebooka zupełnie za darmo. No to co, zaczynamy? :) 2023 był kolejnym rokiem, w którym wspólnie tworzyliśmy naszą czytelniczą społeczność. Obchodziliśmy nasze 12. urodziny, zaczytywaliśmy się w genialnych książkowych premierach, doradzaliśmy, jaki książkowy prezent wybrać na konkretne okazje, organizowaliśmy mnóstwo większych i mniejszych konkursów, w których wspierali nas nasi super partnerzy. Teraz weszliśmy w 2024...i mamy nadzieję, że przed nami powtórka w jeszcze większym stylu :) 

Koniec roku i początek nowego, to również pora na indywidualne podsumowania - ile książek lub ebooków udało Ci się przeczytać w 2023? Jaki tytuł zrobił na Tobie największe wrażenie? Koniecznie podziel się z nami opinią, jaka książka lub ebook okazały się w mijającym roku tymi najbardziej interesującymi, zaskakującymi, wciągającymi. Nie możemy się doczekać, aż poznamy Twoje czytelnicze spostrzeżenia przekazane w mega kreatywny sposób...tym bardziej, że dzięki nim masz możliwość zgarnąć super nagrody!
Jednak zanim podamy więcej szczegółów, dwa słowa o rozpoczynającej się właśnie mega akcji noworocznej. Zgarnij ebooka za darmo

Legendarna akcja #Zaczytani2024 startuje! 📚 Dołącz do nas i świętuj kolejny zaczytany rok. W ramach odliczania oraz przez cały czas trwania akcji, możesz zgarnąć ebooki za darmo. Przygotowaliśmy cztery tytuły, z których wybrany możesz nieodpłatnie pobrać do swojej biblioteczki!

 

Jeśli zastanawiasz się, jak mieć ebooka za darmo, już wszystko wyjaśniamy :) To bardzo proste! Wejdź na TĘ STRONĘ  , w odpowiednie pole wpisz swój adres mailowy oraz zaznacz zgody. Nastepnie zatwierdź - pojawi się wówczas plansza z ebookami do wyboru - wybierz tego, który interesuje Cię najbardziej i dodaj go do swojej biblioteczki. A później ciesz się czytaniem!

Pamiętaj o głównej akcji #Zaczytani2024! W dniach od 2 do 4 stycznia 2024 korzystaj z ekstra rabatów na ebooki, audiobooki, książki drukowane oraz kursy video. 

Oczywiście wraz z odliczaniem do głównej promocji, startujemy z konkursem. Jak wziąć udział i o co można będzie powalczyć w tym roku?

 


Czytnik z kolorowym ekranem, vouchery do kin i bony na zakupy - weź udział w konkursie!

Wyjątkowe upominki czekają - ale najpierw musimy zadać Ci niezwykle ważne pytanie. Jaka książka lub ebook zrobiły na Tobie największe wrażenie w mijającym, 2023 roku? Czekamy na Twoją opinię w naszej księgarni! Napisz opinię dowolnej książki, ebooka, audiobooka lub kursu i wygrywaj! :)

W trakcie trwania konkursu, tj. od dnia 1 stycznia 2024r.. do dnia 21 stycznia 2024r., zrób dowolne zakupy w księgarni internetowej Ebookpoint.pl, a następnie napisz kreatywną opinię dowolnej wybranej przez siebie książki, ebooka, audiobooka lub kursu, dostępnych w ofercie księgarni Ebookpoint.pl. Pamiętaj, że warunkiem udziału jest poprawne opłacenie zamówienia orazo odpowiednie oznaczenie opinii!

Aby poprawnie dodać opinię, należy postąpić zgodnie z instrukcją:

1. Zaloguj się na swoje konto w księgarni https://ebookpoint.pl/
2. Wyszukaj książkę, ebook, audiobook lub kurs video, którą chcesz zopiniować.
3. Na stronie produktu przydziel wybraną przez siebie ilość gwiazdek - wtedy pojawi się pole do wpisania opinii. Wpisz swoją opinię, a w treści opinii wpisz numer zamówienia złożonego w okresie wskazanym w regulaminie. Pamiętaj! Oceniamy tylko kreatywność i merytoryczność wpisu, a nie ilość przyznanych gwiazdek.
4. Zaznacz checkbox "Biorę udział w konkursie Zaczytani2024", a następnie kliknij Wyślij.

Zgłoszenia bez numeru zamówienia w treści, a także te bez zaznaczonego checkboxa "Biorę udział w konkursie Zaczytani2024" nie biorą udziału w konkursie.

 

3 najbardziej kreatywne, pomysłowe i najbardziej zachęcające opinie nagrodzimy czytnikami, voucherami i bonami na zakupy:

🏆 1 miejsce :: czytnik Pocketbook InkPad Color 3 + voucher do kin CinemaCity + bon o wartości 300 zł do księgarni ebookpoint.pl 
🏆 2. miejsce :: czytnik Pocketbook InkPad Color 3 + voucher do kin CinemaCity + bon o wartości 200 zł do księgarni ebookpoint.pl 
🏆 3. miejsce :: czytnik Pocketbook InkPad Color 3 + voucher do kin CinemaCity + bon o wartości 100 zł do księgarni ebookpoint.pl 


Pełny regulamin konkursu dostępny jest TUTAJ >>

Życzymy powodzenia i trzymamy kciuki! Szczęśliwego Nowego Zaczytanego Roku! :)