Pakiet PLUS, czyli książka drukowana i eBook w zestawie. Zapraszamy do wakacyjnej promocji, w której łączymy zalety książki papierowej i eBook

Pakiet PLUS, czyli książka drukowana i eBook w zestawie. Zapraszamy do wakacyjnej promocji, w której łączymy zalety książki papierowej i eBooka. Bez wątpienia wygodnie i przyjemnie jest czytać książkę drukowaną, wertować kartkę po kartce, czuć zapach druku. Wygodnie jest również korzystać z e-czytnika i eBooków, posiadając swoje ulubione i niezbędne książki zawsze pod ręką: w górach, nad morzem, gdziekolwiek jesteś i jakkolwiek spędzasz czas wolny:) Od tej chwili możesz pogodzić jedno z drugim. Mamy dla Ciebie rozwiązanie idealne! Wakacyjny Pakiet PLUS (Druk PLUS eBook). Teraz wyłącznie na Ebookpoint.pl pakiet Druk PLUS eBook kupisz w wyjątkowej cenie! Za dodatkowe 10% ceny książki drukowanej, zyskujesz eBooka wolnego od zabezpieczeń DRM, którego przeczytasz na dowolnym czytniku i komputerze. I to najczęściej w 3 formatach: PDF, ePub i Mobi w zestawie.
W drogę! Niech Twój plecak Ci nie ciąży!
A dlaczego na wakacje Pakiet PLUS? Bo właśnie jest jeden z najprzyjemniejszych okresów roku, i miło wakacyjny czas w pełni wykorzystać :) Słodkie leniuchowanie z książką na plaży, a może na tatrzańskich szlakach, na balkonowym choćby leżaku, tarasie w odpowiednim czasie... gdzie tylko zapragniesz:) W każdym razie z Pakietem PLUS Twój plecak może być lekki, a treściwy:)
Wybieraj spośród blisko 900 zestawów PLUS (Druk PLUS eBook)
Książki, które są dostępne w pakiecie, posiadają na swojej stronie 3 opcje wyboru: możesz zdecydować się na zakup wersji drukowanej, pakietu Druk PLUS eBook lub wyłącznie wersji elektronicznej książki. Jest w czym wybierać – liczba pakietów Druk PLUS eBook przekroczyła już 600!

Czas trwania promocji: 25.07.2013 — 29.07.2013 Regulamin »