Wrzesień dobiega końca - pora na wyniki konkursu #BackToSchool, który organizowaliśmy wspólnie z wraz z marką inkBOOK! :) Dziękujemy za wszystkie propozycje książek do kanonu lektur szkolnych - macie wiele cennych spostrzeżeń i mamy nadzieję, że szkolny program pozwoli kiedyś na poznawanie większej ilości ciekawych, współczesnych powieści. Tymczasem, wyłońmy zwycięzców konkursu! :)  Nie było nam łatwo wybrać, ponieważ każdy z Was miał naprawdę dobre pomysły na odświeżenie kanonu szkolnych lektur. Kto wie, być może w pewnym momencie taka mała rewolucja się uda? :)  Z największą przyjemnością ogłaszamy, kto tym razem zgarnął konkursowe upominki 🙂

 

🏆 1 miejsce: 
czytnik inkBOOK FOCUS + bon o wartości 300 zł do księgarni Ebookpoint.pl

Otrzymuje Krzysztof S. - świetna wizja! Mamy nadzieję, że książki pana Małeckiego rzeczywiście kiedyś staną się ważną lekturą dla młodego człowieka. 


🏆 2. miejsce:
Czytnik inkBOOK Calypso Plus + bon o wartości 200 zł do księgarni Ebookpoint.pl

Otrzymuje Karolina S. - dobry i potrzebny wybór od młodszego do nieco starszego Czytelnika!

 

🏆 3. miejsce :
czytnik inkBOOK Calypso Plus + bon o wartości 100 zł do księgarni Ebookpoint.pl
Otrzymuje Hanna - przekonała nas wizja samego podejścia do "omawiania" lektury! Przekształcenie schematycznego omówienia w aktywne dociekanie i wyrażenie swoich odczuć brzmi dobrze - idźmy tą ścieżką :) 


Gratulujemy Wam! 👏 Zgłoście się do nas na adres ebookpoint@ebookpoint.pl lub w wiadomości prywatnej  na FB po nagrody. 
 

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział i życzymy powodzenia w kolejnych konkursach - z pewnością widzimy się w kolejnym już całkiem niedługo! :)