Dobra wiadomość. Kolejne specjalistyczne wydawnictwo zagościło na Ebookpoint.pl. Oferta księgarni została poszerzona o ebooki spod skrzydeł wydawnictw

Dobra wiadomość. Kolejne specjalistyczne wydawnictwo zagościło na Ebookpoint.pl. Oferta księgarni została poszerzona o ebooki spod skrzydeł wydawnictwa Wiedza i Praktyka. W sumie to ponad 300 nowych tytułów skierowanych przede wszystkim do fachowców oraz właścicieli firm i przedsiębiorstw. Warto zapoznać się z tymi książkami, bo nie od dziś wspierają one rozwój zawodowy i biznesowy.

Na poradach i interpretacjach przepisów zawartych w ebookach Wiedzy i Praktyki opierają się pracownicy w setkach tysięcy firm. Porady, które otrzyma czytelnik za pośrednictwem tych publikacji, są przygotowywane przez najlepszych ekspertów. Każda informacja to najwyższy wymiar profesjonalizmu, przekazywany za pomocą łatwego i zrozumiałego języka.

Ebookpoint.pl z okazji pojawienia się nowej oferty, przygotował dla swoich czytelników wyjątkową promocję. Przez 7 kolejnych dni czytelnicy mogą skorzystać z 50% rabatu. Oferta obejmuje wszystkie tytuły wyd. Wiedza i Praktyka. Szczegóły znajdziecie na stronie [ https://ebookpoint.pl/promocja/491/ ].