Zbliża się ten wiosenny czas, kiedy w piekarnikach lądują babki i mazurki, w wazonach żółcą się żonkile, na stół wjeżdża pyszny żurek...do szczęścia brakuje jeszcze tylko książki. Ale my mamy na to pomysł! W księgarni Ebookpoint.pl jak co roku rozpoczynamy Wielkanocny Kiermasz Książkowy. Oznacza to, że przez cały tydzień czekają na Ciebie promocje na ebooki, książki drukowane i audiobooki, a także kursy video. Ale to nie wszystko -  poza skorzystaniem z mega wiosennych okazji, można na przykład zgarnąć dobre czytniki ebooków, gadżety i bony na zakupy. Weź udział w wielkanocnym konkursie, bo nagrody mogą być Twoje :) Wielkanocne rabaty na ponad 49 tysięcy publikacji

Wraz z ponad dwiema setkami Wydawców zapraszamy Cię na wiosenne czytelnicze szaleństwo. Promocji na książki i ebooki nigdy dość, a zwłaszcza, gdy ma się tyle różnych tytułów do wyboru - dlatego odwiedź Wielkanocny Kiermasz Książkowy w księgarni Ebookpoint.pl i doładuj swoją biblioteczkę na wiosnę. To świetna okazja - ceny startują już od 6,90zł, więc Twój czytelniczy głód będzie zaspokojny, a nie wydasz przy tym fortuny. 
W akcji udział biorą między innymi: Dom Wydawniczy REBIS, Wydawnictwo Agora, Wydawnictwo Albatros, Copernicus Center Press, Filia, Czwarta Strona, Marginesy, Wydawnictwo Poznańskie, Wydawnictwo Literackie, Czarna Owca, Wydawnictwo Dolnośląskie, HarperCollins, Wielka Litera, Wydawnictwo Kobiece, beYA, Helion... a to dopiero początek listy. 
 

 

Do promocji wskoczysz, klikając TUTAJ. Akcja trwa do 10 kwietnia 2023r. :)

 

Podaruj e-prezent na Zajączka

Czy w regionie, w którym mieszkasz, również istnieje tradycja obdarowywania się drobnymi upominkami "na Zajączka"? Pamiętamy, że gdy byliśmy dziećmi, rodzice w Wielkanoc chowali w domach lub ogrodach (przy dobrej pogodzie :D) nieduże podarunki, a my musieliśmy szukać, gdzie Zajączek zostawił dla nas prezent. Ta sympatyczna tradycja nadal jest kultywowana! :)

Korzystając z rabatów na Wielkanocnym Kiermaszu Książkowym, Ty też możesz sprawić książkowy prezent sobie lub komuś bliskiemu. To będzie bardzo miłe! Dobrym pomysłem będzie zarówno książka w wersji papierowej, jak i ebook, kurs bądź audiobook. Jak wiadomo, podarować e-prezent jest bardzo prosto.

Gdy znajdziesz interesujący Cię produkt, w menu wybierz opcję "Kup na prezent". Następnie zrób zakupy tak jak zwykle - ebook lub audiobook wyląduje na Twoim koncie zupełnie jak przy tradycyjnych zakupach dla samego siebie. Wtedy, gdy publikacja będzie już na Twoim koncie, kliknij "Wyślij na prezent". Teraz możesz wskazać nam adres mailowy obdarowywanej osoby, ustalić, w którym dniu prezent ma do niej dotrzeć, oraz napisać własne życzenia :) 
We wskazanym terminie Twój bliski otrzyma maila z Twoją wiadomością oraz instrukcją, jak ma odebrać publikację.
Więcej o kupowaniu ebooków i audiobooków na prezent przeczytasz TUTAJ.

 

Konkurs - znajdź Zajączka w książkowym świecie

 

Każdej wiosny z okazji Wielkanocy na wszystkich naszych Czytelników czeka konkurs. Tym razem także mamy dla Ciebie coś fajnego :) Wraz z inkBOOK Polska przygotowaliśmy trzy ekstra czytniki, super gadżety, a także bony na zakupy w księgarni Ebookpoint.pl, by czytniki mogły się szybko zapełnić. Te prezenty przyniósł ze sobą Zajączek...ale właśnie. Gdzieś się zgubił...gdzie on może być?

Już chyba widzimy! Puchaty ogonek mignął gdzieś wśród tomów na półce. Zajączka pochłonęły książki! Hops - widzieliśmy, jak wskoczył go Hogwartu. Hops - przeskoczył do jednej z podróżniczych książek i teraz wędruje po górach. Hops - i już z dzielnymi Hobbitami wyrusza na misję, by zniszczyć pierścień. Hops! Dłuugie uszy majaczą przy Baker Street - wraz z Sherlockiem Zajączek rozwiąże kolejną zagadkę. Jaka historia będzie następna? Gdzie wskoczy Zajączek? Może w Twoją ulubioną książkę?
 

🐰 Zaprojektuj wiosenną pocztówkę, na której przedstawisz Wielkanocnego Zajączka w świecie Twojej ulubionej książki. Praca może być wykonana ręcznie lub cyfrowo. Pamiętaj, by na pocztówce zawrzeć hasztag #ZnajdzZajaczka 🐰

Zgłoszenie wstaw w komentarzu tego wpisu. Czekamy na nie do 16 kwietnia 2023. 

Na zwycięzców czekają nagrody:


🏆 1 miejsce : inkBOOK Calypso Plus + gadżety inkBOOK + bon o wartości 300 zł do księgarni Ebookpoint.pl
🏆 2. miejsce : inkBOOK Calypso Plus + gadżety inkBOOK + bon o wartości 200 zł do księgarni Ebookpoint.pl
🏆 3. miejsce : inkBOOK Calypso Plus + gadżety inkBOOK + bon o wartości 100 zł do księgarni Ebookpoint.plPełny regulamin konkursu dostępny jest TUTAJ.


Życzymy powodzenia w konkursie, przyjemnego kiermaszowego szaleństwa oraz dużo pogody ducha na Wielkanoc! :)