Pakiet PLUS, czyli książka drukowana i eBook w zestawie. Świąteczne promocja, w której łączymy zalety książki papierowej i eBooka. Bez wątpi

Pakiet PLUS, czyli książka drukowana i eBook w zestawie. Świąteczne promocja, w której łączymy zalety książki papierowej i eBooka.

Bez wątpienia wygodnie i przyjemnie jest czytać książkę drukowaną, wertować kartkę po kartce, czuć zapach druku. Wygodnie jest również korzystać z e-czytnika i eBooków, posiadając swoje ulubione i niezbędne książki zawsze pod ręką. Od tej chwili możesz pogodzić jedno z drugim. Mamy dla Ciebie rozwiązanie idealne! Świąteczny Pakiet PLUS (Druk PLUS eBook). Teraz wyłącznie w księgarniach Wydawnictwa Helion pakiet Druk PLUS eBook kupisz w wyjątkowej cenie! Za dodatkowe 10% ceny książki drukowanej, zyskujesz eBooka wolnego od zabezpieczeń DRM, którego przeczytasz na dowolnym czytniku i komputerze. I to najczęściej w 3 formatach: PDF, ePub i Mobi w zestawie.

W te Święta OBDARUJ RÓWNIEŻ SIEBIE

Dlaczego Świąteczny Pakiet PLUS? Bo zbliża się okres świątecznych zakupów, a książka to najmądrzejszy prezent świata, na który z pewnością czekają Twoi bliscy. Decydując się na zakup Pakietu PLUS (Druk PLUS eBook) możesz obdarować również siebie! Podziel się pakietem: niech tradycyjna książka trafi pod świąteczną choinkę, a jej elektroniczna wersja do Twojej Biblioteki w Ebookpoint.pl! Prosto, skutecznie i z zyskiem dla Ciebie!

Wybieraj spośród blisko 600 zestawów PLUS (Druk PLUS eBook)

Pakietów PLUS szukaj w naszych księgarniach: helion.pl, onepress.pl, sensus.pl, bezdroza.pl oraz ebookpoint.pl. To jedyne księgarnie, które przygotowały tak szeroką ofertę pakietów Druk PLUS eBook. Książki, które są dostępne w pakiecie, posiadają na swojej stronie 3 opcje wyboru: możesz zdecydować się na zakup wersji drukowanej, pakietu Druk PLUS eBook lub wyłącznie wersji elektronicznej książki. Jest w czym wybierać – liczba pakietów Druk PLUS eBook przekroczyła już 600!