Kevin Mitnick - genialny informatyk czy mistrz manipulacji? Już jako nastolatek swoimi umiejętnościami zastraszył całą Amerykę. Z czasem stał się najs

Kevin Mitnick - genialny informatyk czy mistrz manipulacji?

Już jako nastolatek swoimi umiejętnościami zastraszył całą Amerykę. Z czasem stał się najsłynniejszym hakerem świata i wrogiem publicznym numer jeden. Jak naprawdę działał człowiek, wokół wyczynów i metod którego narosło tak wiele legend? Jakim sposobem udało mu się włamać do systemów takich firm, jak Nokia, Fujitsu, Novell czy Sun Microsystems?! Odsłaniamy przed Tobą pilnie strzeżone tajemnice hakera wszech czasów... Poznaj klasykę hakera! Do poniedziałku 06 sierpnia zamawiając dowolny z poniższych tytułów oszczędzisz 5 zł na zamówieniu, wpisując w pole kuponu rabatowego kod HAKER.


Sztuka podstępu. Łamałem ludzi, nie hasła. Wydanie II. eBook

Zakup najdroższych technologii zabezpieczeń, karty biometryczne, intensywne szkolenia personelu, restrykcyjna polityka informacyjna czy wreszcie wynajęcie agencji ochrony - Kevin Mitnick udowodnił, że w świecie sieci i systemów poczucie bezpieczeństwa jest tylko iluzją. Ludzka naiwność, łatwowierność i ignorancja - oto najsłabsze ogniwa, wiodące do uzyskania poufnych informacji, tajnych kodów i haseł. Mitnick, obecnie najbardziej rozchwytywany ekspert w dziedzinie bezpieczeństwa komputerów, w swej niezwykłej książce przestrzega i pokazuje, jak łatwo można ominąć bariery systemów wartych miliony dolarów. Przedstawiając i analizując metody hakerów oparte na prawdziwych atakach, demonstruje, że tam, gdzie nie można znaleźć luk technicznych, zawsze skuteczne okazują się ludzkie słabości... A Ty? Jesteś w pełni świadomy narzędzi technologicznych i socjotechnicznych, które hakerzy mogą wykorzystać przeciwko Tobie? Cena brutto: 31.99 zł Kup teraz » Do poniedziałku 06 sierpnia zamawiając tę książkę oszczędzisz 5 zł na zamówieniu, wpisując w pole kuponu rabatowego kod HAKER.


Socjotechnika. Sztuka zdobywania władzy nad umysłami. eBook

Poznaj pierwszy na świecie model socjotechniki. Autor tej książki definiuje, wyjaśnia i rozkłada go na cząstki elementarne, a następnie ilustruje całe zagadnienie, przytaczając analizy i prawdziwe historie. Zabierze Cię na wycieczkę po ciemnych zaułkach społeczeństwa, gdzie żyją szemrane typy. Przedstawi Ci mroczne arkana socjotechniki stosowanej przez szpiegów i oszustów. Będziesz podglądał nawet takich mistrzów, jak Kevin Mitnick, autor książki Sztuka podstępu. Przyjrzysz się także powszechnym, codziennym sytuacjom, poznając je pod kątem scenariuszy socjotechnicznych. W ostatniej części znajdziesz "tajemne" porady i wskazówki profesjonalnych socjotechników, a czasem również prawdziwych przestępców. Cena brutto: 47.00 zł Kup teraz » Do poniedziałku 06 sierpnia zamawiając tę książkę oszczędzisz 5 zł na zamówieniu, wpisując w pole kuponu rabatowego kod HAKER.


Socjotechnika. Sztuka zdobywania władzy nad umysłami. eBook

"Cisza w sieci" to bardzo nietypowa książka poświęcona technikom ochrony danych. Autor przedstawia w niej zupełnie inne spojrzenie na bezpieczeństwo. Pokazuje niezwykłe i niecodzienne zagadnienia ochrony danych, które nie mieszczą się w ramach tradycyjnego modelu haker - ofiara. Z tej książki dowiesz się o rzeczach, których istnienia nawet nie podejrzewałeś, na przykład o tym, że generator liczb losowych może ujawniać naciskane przez Ciebie klawisze, a postronny obserwator może zidentyfikować Twój system operacyjny, wyłącznie analizując pakiety sieciowe. Nauczysz się rozpoznawać takie zagrożenia i przeciwdziałać im. Cena brutto: 29.90 zł Kup teraz » Do poniedziałku 06 sierpnia zamawiając tę książkę oszczędzisz 5 zł na zamówieniu, wpisując w pole kuponu rabatowego kod HAKER.


13 najpopularniejszych sieciowych ataków na Twój komputer. Wykrywanie, usuwanie skutków i zapobieganie. eBook

Pewnie myślisz, że Twojemu komputerowi nic nie grozi, bo nie przechowujesz na nim żadnych wartościowych danych. Albo wręcz przeciwnie -- panicznie boisz się wirusów, niemal jak ognia piekielnego, ale w ogóle nie potrafisz ich rozpoznać. A może jesteś jedną z tych osób, które nigdy się nad tym nie zastanawiają? Pewnie nie zdajesz sobie sprawy, że przez nieprzemyślane działania możesz sam sobie (i swojemu komputerowi) bardzo zaszkodzić. Nadeszła zatem pora, aby podjąć radykalne kroki w celu zmiany tego stanu rzeczy -- czas zrozumieć, na czym polega atak, i zabezpieczyć się przed nim. A oto Twój najwierniejszy sprzymierzeniec w tej walce a ta książka to właśnie Twój najwierniejszy sprzymierzeniec w tej walce! Cena brutto: 27.90 zł Kup teraz » Do poniedziałku 06 sierpnia zamawiając tę książkę oszczędzisz 5 zł na zamówieniu, wpisując w pole kuponu rabatowego kod HAKER.


Mity bezpieczeństwa IT. Czy na pewno nie masz się czego bać? eBook

W książce "Mity bezpieczeństwa IT. Czy na pewno nie masz się czego bać?" znajdziesz niebanalne i kontrowersyjne informacje nie tylko na temat zabezpieczeń, ale także sposobów ich łamania, dzięki czemu zyskasz wiedzę, skąd może nadejść zagrożenie i w jaki sposób je rozpoznać. Dzięki temu podręcznikowi poznasz konkretne problemy i niedoskonałości systemów zabezpieczeń oraz sposoby wprowadzania zmian i nowych rozwiązań. Dowiesz się, jak sprawnie zarządzać aktualizacjami, przeciwdziałać kradzieżom tożsamości, a przede wszystkim szybko zidentyfikować groźbę ataku i możliwość zainfekowania Twojego komputera. Cena brutto: 31.99 zł Kup teraz » Do poniedziałku 06 sierpnia zamawiając tę książkę oszczędzisz 5 zł na zamówieniu, wpisując w pole kuponu rabatowego kod HAKER.