Na początku tego roku udostępniliśmy Wam pierwszą wersję aplikacji Ebookpoint na system Android. Od tego czasu aplikacja została pobrana ponad 40 000

Na początku tego roku udostępniliśmy Wam pierwszą wersję aplikacji Ebookpoint na system Android. Od tego czasu aplikacja została pobrana ponad 40 000 razy, a codziennie korzysta z niej ponad 1000 użytkowników. Sukces? Można tak powiedzieć, ale nie zwalniamy tempa i rozwijamy skrzydła. Dlatego dziś mamy dla Was kolejną nowość! Teraz także użytkownicy systemu iOS znajdą w App Store świeżutką aplikację Ebookpoint.

Aplikacja na iOS to kolejny wygodny sposób, dzięki któremu użytkownicy Jabłuszek mogą korzystać ze swojej e-biblioteki księgarni ebookpoint.pl. Co znajdziecie w aplikacji? Aplikacja dostarczy Wam ebooki i audiobooki polskiej oraz światowej klasy. Tysiące książek dla miłośników literatury, pasjonatów głodnych wiedzy, wszystkich osób poszukujących w książce praktycznych informacji i interesującej rozrywki. Znajdziecie tu ponad 1000 książek, których nie na próżno szukać w  w innych ebookowych księgarniach czy aplikacjach.

Najważniejsze cechy aplikacji:

  • łatwy dostęp do katalogu księgarni https://ebookpoint.pl,
  • możliwość dodawania książek do przechowalni,
  • dostęp do biblioteki ebookpoint.pl oraz bezpośrednie pobieranie ebooków i audiobooków do aplikacji,
  • czytnik ebooków i audiobooków (obsługiwane pliki: pdf, epub, mp3),
  • dostosowanie czytników do własnych potrzeb (tryb nocny, rozmiar czcionki),
  • dostęp do darmowych fragmentów.

Aplikację możecie pobrać przez App Store (znajdziecie ją pod hasłem Ebookpoint) lub skanując poniższy QRcode.

A to nie wszystko! Pełna wersja strony, aplikacja na iOS, Androida oraz mobilny ebookpoint tworzą spójny ekosystem. Co daje takie rozwiązanie? Przede wszystkim dowolność korzystania z ebooków i audiobooków. Czytelnik do raz kupionej książki ma dostęp prawie z każdego urządzenia. Jak to wygląda w praktyce? Przykładowo: jadąc do szkoły czy pracy, zazwyczaj macie przy sobie smartfona (nie ważne czy z systemem iOS czy android), który zapewnia Wam dostęp do Waszych książek. Po powrocie do domu siadacie wygodnie w fotelu z iPadem, kindlem czy laptopem i przeglądacie bibliotekę oraz szeroką i unikalną ofertę sklepu. To wszystko i wiele więcej sprawia, że Wasze książki są jeszcze bliżej!