Nakładem Wydawnictwa Bezdroża ukazała się publikacja pt. Dżongło. Niech Będzie, Jak Chce Woda. To reporterska relacja  Adama Chałupskiego z podróży po

Nakładem Wydawnictwa Bezdroża ukazała się publikacja pt. Dżongło. Niech Będzie, Jak Chce Woda. To reporterska relacja  Adama Chałupskiego z podróży po Chinach, którą przeplata w książce z wątkiem literackim  ̶  historią tajemniczego, tytułowego Dżongła.

Jak czytamy na okładce książki  ̶  jej bohater rzuca pracę i wyjeżdża w długą podróż rowerem do Azji. Marzenie o zdobyciu Tybetu okazuje się nierealne, gdy w czasie igrzysk wybuchają tam zamieszki. Nie znając języka i obyczajów, zaczyna szukać sprawcy całego zamieszania, a później osiedla się w Chinach, by rozwiązać zagadkę Dżongła. Po latach ponura prawda zmusza go do ucieczki. Kryjówką i miejscem rozwikłania zagadki staje się przewrotnie właśnie Tybet. Publikacja dostępna jest również na stronie wydawcy w formie ebooka, w formatach mobi, pdf i epub.

Wydawnictwo i autor zapraszają na cykl spotkań poświęconych książce i Chinom, ubarwionych obecnością Laxi Ruan (pochodzącej z Chin), która przybliży czytelnikom swój kraj, a także zagra na chińskim instrumencie shakuhachi (bambusowy flet).

Selling_ebp_DZONGL