Na rynku ukazała się właśnie nowa, druga edycja książki Piotra Pogorzelskiego Barszcz ukraiński. Wydanie II zostało rozszerzone o dodatkowy rozdział -

Na rynku ukazała się właśnie nowa, druga edycja książki Piotra Pogorzelskiego Barszcz ukraiński. Wydanie II zostało rozszerzone o dodatkowy rozdział - Rewolucja godności - opisujący i analizujący wydarzenia na Majdanie. Z tej okazji księgarnia Ebookpoint.pl przygotowała dla swoich czytelników ciekawy bonus!

Każdy, kto wcześniej dokonał zakupu pierwszego wydanie ebooka Barszcz Ukraiński, otrzyma GRATIS drugie, aktualne wydanie.

Aby je odebrać, zaloguj się do swojej biblioteki w księgarni Ebookpoint.pl i pobierz książkę.

Z powodu wydarzeń na Majdanie Ukraina to teraz temat numer jeden polskich programów informacyjnych. Z naszym wschodnim sąsiadem łączą nas nie tylko granice, ale i wieki trudnej wspólnej historii, interesy gospodarcze, cele polityczne.

Lubimy myśleć o Ukrainie jak o „prawie Polsce”. Tymczasem to odrębny kraj, z własną tożsamością, kulturą, bogatą historią i odmiennym od naszego podejściem do najważniejszych spraw. O tym wszystkim, także o relacjach z Polską i Polakami, w Barszczu ukraińskim opowiada Piotr Pogorzelski, korespondent Polskiego Radia w Kijowie.

PS. Możesz także kupić tę książkę z rabatem! Skorzystaj z kodu: FB1032-2CF520-E kupując ebook 10 zł taniej. Rabat jest ważny do dnia 14.04.2014.

Piotr Pogorzelski — warszawiak z urodzenia, kijowianin z zawodowego wyboru. W Polskim Radiu pracuje od 2000 roku. Od początku zajmował się tematyką wschodnią, najpierw jako zastępca korespondentów w Moskwie i Mińsku, teraz, od 2006 roku, jest korespondentem w stolicy Ukrainy.

Patroni medialni: