Drodzy Czytelnicy! Mamy początek nowego roku chińskiego - Roku Wodnego Węża. Zgodnie z chińskimi wierzeniami, urodzeni w Roku Węża są odważni, zd

Drodzy Czytelnicy!

Mamy początek nowego roku chińskiego - Roku Wodnego Węża. Zgodnie z chińskimi wierzeniami, urodzeni w Roku Węża są odważni, zdecydowani i zmyślnie radzą sobie z przeciwnościami. Są ludźmi sukcesu, ponieważ cechuje ich cierpliwość i dobre pomysły. Osiągają stawiane sobie cele i źle znoszą porażki.

Wąż lubi ludzi, którzy spełniają dane sobie obietnice. Dlatego namawiamy - mierzcie wysoko i osiągnijcie swój cel, którym jest zdobycie w Roku Wodnego Węża ekskluzywnego egzemplarza "Sztuki wojny". Żeby osiągnąć cel musicie wykazać się sprytem... Przesyłajcie inspirujące cytaty (źródło dowolne), które pomagają współczesnemu wojownikowi w codziennym życiu. Wszystko co Wam pomaga, co Was inspiruje i co może pomóc i zainspirować innych. Będzie trzech zwycięzców, którzy zostaną sowicie wynagrodzeni. A jest o co powalczyć – mamy dla Was 1 EGZEMPLARZ  ekskluzywnego wydania "Sztuki Wojny(nagroda główna) oraz 2 eBooki "Sztuka wojny. Wydanie III"(2-3 miejsce)!!! Cytaty wpisujcie w komentarzach wpisu! 

  • Na odpowiedzi czekamy do 15.02.2013 do godziny 12:00.
  • Zwycięzców wybierzemy i powiadomimy mailowo 19.02.2013.

   


Regulamin Konkursu >>