7 dni przed oficjalną premierą papierowego wydania, oddajemy w Wasze ręce (a raczej czytniki) wyjątkowego ebooka. ?W pewnej norze ziemnej mieszkał so

7 dni przed oficjalną premierą papierowego wydania, oddajemy w Wasze ręce (a raczej czytniki) wyjątkowego ebooka. „W pewnej norze ziemnej mieszkał sobie pewien hobbit”. Tę historię wszyscy doskonale znamy. Przygody małego hobbita, który zdecydował się wyruszyć w daleką podróż w towarzystwie czarodzieja oraz trzynastu krasnoludów, opisuje jedna z najchętniej czytanych powieści na świecie. Jednak pod tą prostą opowiastką kryje się prawdziwa kopalnia filozoficznych zagadek, a każda kolejna lektura dostarcza nowych wrażeń oraz kolejnych, piętrzących się pytań.

Teraz wreszcie pojawia się okazja, by rozwikłać tajemnice Śródziemia i odkryć swojego wewnętrznego Tuka. Nie zwlekaj, sięgnij po ebooka "Hobbit i filozofia. Prawdziwa historia tam i z powrotem" i przekonaj się, że mały hobbit może być Twoim przewodnikiem w drodze do oświecenia, pomyśl, dlaczego warto porzucić swoją bezpieczną norkę i stać się nieustraszonym łowcą przygód, oraz zdecyduj, czy dobre jadło, zabawę i śpiew powinno się cenić wyżej niż górę złota.

Tej książki nie znajdziesz nigdzie indziej! Tylko z ebookpoint.pl poznasz wyjątkowe tajemnice Hobbita >>

PS. To nie wszystko! Pierwsze 20 osób z kodem F3FB4B-B9E40D-E zamówi ebooka  10 zł TANIEJ! Kto pierwszy ten lepszy :)