Dynamika rynku oraz wszechobecna mobilność stały się impulsem do utworzenia Aplikacji Ebookpoint.pl na platformę Android.  System ten od pewnego cza

Dynamika rynku oraz wszechobecna mobilność stały się impulsem do utworzenia Aplikacji Ebookpoint.pl na platformę Android.  System ten od pewnego czasu  jest liderem na rynku urządzeń mobilnych i wszystko wskazuje, że tendencja ta zostanie utrzymana.

Nowa aplikacja to trzy w jednym, dlatego każdy miłośnik książek znajdzie coś dla siebie. Aplikacja Ebookpoint dostarcza najlepsze ebooki i audiobooki polskiej oraz światowej klasy. To tysiące książek dla pasjonatów głodnych wiedzy oraz poszukujących w książkach praktycznych informacji i interesującej rozrywki. To publikacje, których czytelnicy nie znajdą w żadnej innej ebookowej księgarni i aplikacji. [gallery link="file"] Zawiera ona czytnik ebooków (tzw. e-reader), który pozwoli na wygodne czytanie książek w formacie PDF i epub, a także odtwarzacz audiobooków (mp3). Pełna synchronizacja aplikacji z księgarnią ebookpoint.pl umożliwia dostęp do wirtualnej biblioteki ebookpoint.pl. Dzięki temu w dowolnym momencie użytkownik pobierze swoje książki bezpośrednio do aplikacji. Ebookpoint to także katalog z podziałem na kategorie, lista nowości i bestsellerów oraz wyszukiwarka. Klient w prosty sposób znajdzie książkę, zapozna się z jej opisem bądź też przeczyta darmowy fragment. A jeśli znajdzie ciekawą książkę którą będzie chciał przeczytać w całości, poprzez YetiPay jednym kliknięciem zasili nią swoją bibliotekę. Zamówienie zostanie zrealizowane w kilka sekund. Najważniejsze funkcjonalności aplikacji:

  • łatwy dostęp do katalogu oraz możliwość kupienia ebooków i audiobooków z księgarni https://ebookpoint.pl,
  • integracja z systemem płatności YetiPay,
  • dostęp do biblioteki ebookpoint.pl oraz bezpośrednie pobieranie ebooków i audiobooków do aplikacji,
  • czytnik ebooków i audiobooków (obsługiwane pliki: pdf, epub, mp3),
  • dostosowanie czytników do własnych potrzeb (tryb nocny, rozmiar czcionki),
  • pobieranie darmowych fragmentów.