Już jutro w Krakowie ruszają 17. Targi Książki. W programie m.in. liczne spotkania z autorami i setki wydawców. Nie zabraknie tam również stoiska księ

Już jutro w Krakowie ruszają 17. Targi Książki. W programie m.in. liczne spotkania z autorami i setki wydawców. Nie zabraknie tam również stoiska księgarni Ebookpoint.pl. Wszystkich odwiedzających targi księgarnia zaprasza na stoisko B54, na którym czytelnicy znajdą nowości i bestsellery.

Po raz pierwszy kupując na Krakowskich Targach dowolną książkę Wydawnictwa Helion, jej elektroniczną wersję w postaci e-booka czytelnicy otrzymają bezpłatnie! Zestawy druk + e-book już wielokrotnie pojawiały się na Ebookpoint.pl, jednak nigdy nie były dostępne poza księgarnią internetową. To wyjątkowa promocja, której klienci nie znajdą na żadnym innym stoisku. Darmowe e-booki będzie można odebrać od 29.10 na podstawie otrzymanego paragonu.

Kolejna nowość, jaką zwiedzającym zaserwuje Ebookpoint.pl, to e-bookowe karty. Rozwiązanie to umożliwi zakup e-booków, które dla wielu czytelników mogą być pierwszym kontaktem z elektronicznymi publikacjami. Karty to także doskonały prezent, dzięki fizycznej formie. Sam proces pobierania e-booków, ogranicza się do trzech prostych kroków: rejestracji/logwania się do Ebookpoint.pl, podania unikalnego kodu i zatwierdzenia go. Po tych etapach czytelnik od razu może przejść do biblioteki i pobrać e-booka.

Na osoby, które nie będą miały możliwości pojawienia się na Krakowskich Targach, księgarnia Ebookpoint.pl przygotowała okazjonalną promocję. Wirtualne targi w Ebookpoint.pl ruszą już jutro i potrwają do niedzieli (włącznie). Szczegóły już niebawem na stronie księgarni.

Podczas targów odbędzie się także polska premiera książki "System Białoruś" Andrzeja Poczobuta. Dowiedz się, jak wygląda świat za murem - kraj, który 18 lat temu stał się sceną jednego aktora, oraz ludzie, którzy trwają w chorym systemie i cierpliwie czekają na zmianę. Ebookpoint.pl zaprasza na targowe spotkanie z Andrzejem Poczobutem! Już 25.10 o godz. 14:00 w piątek będzie podpisywał książki na stoisku B54.