Z przyjemnością informujemy, że oferta księgarni Ebookpoint poszerzyła się o 9 nowych Wydawców. Oznacza to tylko jedno: na nasze półki zawitał 1 000 n

Z przyjemnością informujemy, że oferta księgarni Ebookpoint poszerzyła się o 9 nowych Wydawców. Oznacza to tylko jedno: na nasze półki zawitał 1 000 nowych, odlotowych ebooków polskiej i światowej klasy! W świeżej ofercie znajdziecie m.in. książki widniejące na pierwszych miejsca list besttselerów takie jak: Szmaragdowa tablica (Montero Carla), Wielki Gatsby czy też trylogię Greya. Najlepiej sami sprawdźcie co jeszcze czeka na Was w dziale NOWOŚCI.

     

Dom Wydawniczy REBIS - wydawnictwo powstało w 1990 roku. W bogatej ofercie znajdziecie zarówno książki z literatury pięknej, m.in. popularne serie: z Salamandrą, Mistrzowie literatury, Biografie i powieści biograficzne, powieści historyczne, sensacyjne, thrillery i horrory, jak i popularnonaukowe oraz naukowe. Olbrzymim powodzeniem cieszy się seria historyczna. Niesłabnące zainteresowanie czytelników towarzyszy poradnikom dla rodziców, poradnikom psychologicznym i biznesowym.

Nasza Księgarnia - to oficyna unikatowa wśród wydawców literatury dla dzieci i młodzieży, łącząca w sobie tradycję i nowoczesność. Na polski rynek wprowadza zarówno rozchwytywane przez czytelników hity, np. serie: Lola czy Wampiraci, jak i nagradzane przez znawców literackie perły: Złodziejkę książek  czy Rodzinę Penderwicków. W ofercie Wydawnictwa znajdują się książki o Snoopym, bohaterze najsłynniejszych i najbardziej oryginalnych komiksów wszech czasów autorstwa Charlesa M. Schulza, a także polskie przeboje sprzed lat: Pyza na polskich dróżkach, Gąska Balbinka i Przygody kota Filemona!

Noir sur Blanc - wydawnictwo powstało w Szwajcarii w roku 1987, w Polsce – w 1990 r. Zostało założone z myślą o integracji kultury europejskiej, ma na celu promocję literatury środkowoeuropejskiej, zarówno na zachodzie Europy, jak i w obszarach macierzystych. Pomaga mu w tym ścisła współpraca z francuską grupą wydawniczą Libella. W ramach tej współpracy część naszych tytułów ukazuje się w obydwu wersjach językowych – francuskiej i polskiej. Należą do nich m.in.: Wyrwane strony Józefa Czapskiego, Kawaler de Sainte-Hermine Aleksandra Dumas, Myśli nieuczesane Stanisława Jerzego Leca, Między logiką a wiarą o. Józefa M. Bocheńskiego i Jana Parysa, Ocalony na Wschodzie Juliana Stryjkowskiego i Piotra Szewca, Koniec mojej Rosji Katarzyny Sayn-Wittgenstein, Razumowscy... Marii Razumovskiej, Pod prąd Balthusa, Udręczona Rosja Anny Politkowskiej.

Prószyński Media - to marka jednego z największych wydawnictw książkowych w Polsce. Firma rozpoczęła działalność w 1990 roku. W 2008 roku wydawanie książek sygnowanych logo Prószyński i S-ka przejęła spółka Prószyński Media. Obecnie profil wydawnictwa obejmuje literaturę polską i światową, zarówno klasykę, jak i prozę współczesną (od powieści obyczajowych po fantastykę, od kryminałów po romanse), literaturę faktu i biografie, kulinaria, książki popularnonaukowe oraz dla dzieci i młodzieży.

Sonia Draga - wydawnictwo z siedzibą w Katowicach, wydaje niektóre książki we współpracy z Wydawnictwem Albatros/Andrzej Kuryłowicz, m.in. bestsellery Dana Browna Kod Leonarda da Vinci i Anioły i demony oraz książki wybitnych pisarzy, takich jak Jeffrey Eugenides czy Edward Jones, wyróżniane wieloma prestiżowymi nagrodami literackimi, np. Nagrodą Pulitzera (Middlesex Eugenidesa i Znany świat Jonesa) czy nagrodą IMPAC (Znany świat).

Wydawnictwo Czarna Owca - jest obecne na polskim rynku wydawniczym od 1991 roku (wcześniej jako Jacek Santorski & Co). W ofercie: bestsellerowa Czarna Seria, w której wydajemy najlepsze kryminały (m.in. Stiega Larssona, Camilli Läckberg, Lizy Marklund, Häkana Nesser, Vincenta V. Severskiego);literatura polska i obca (m.in. powieści Anny Boleckiej, Josteina Gaardera, Simone de Beauvoir). Ważne miejsce wśród tytułów stanowią teksty filozoficzne, socjologiczne i antropologiczne ukazujące różne oblicza ateizmu oraz seria Bez tabu.

Wydawnictwo Literackie - Założone w 1953 roku, od ponad pół wieku swego istnienia inspiruje najciekawsze zjawiska literackie oraz publikuje najwybitniejszych twórców polskich i światowych: pisarzy, poetów, eseistów, historyków, badaczy kultury. Jesteśmy przede wszystkim wydawcami literatury, szczególnie pięknej polskiej i obcej, literatury faktu – w tym cenionych książek wspomnieniowych, historycznych, popularnonaukowych – oraz literatury dla młodzieży.

Zysk i S-ka Wydawnictwo - to poznańska oficyna wydawnicza działająca na rynku od 1994 roku. Zajmuje się ona publikacją polskiej i zagranicznej prozy współczesnej, powieści grozy, książek z gatunku science fiction oraz fantasy. W ofercie Wydawnictwa znajdują się również pozycje z kręgu literatury popularnonaukowej, historycznej, a także podręczniki akademickie, książki podróżnicze oraz literatura dziecięca. Wśród autorów związanych z wydawnictwem obecne są tak znakomite postacie, jak: George R.R. Martin, Tiziano Terziani, A.F. Ossendowski, Marcin Wolski, Zofia Kucówna, Małgorzata Kalicińska, Krzysztof Mroziewicz oraz Sławomir Cenckiewicz.

Wydawnictwo SQN - Nakładem wydawnictwa ukazały się m.in.: Amy, moja córka, Iker Casillas. Skromność mistrza, Queen. Nieznana historia, Messi, Sekrety La Roja, Żywe Trupy. Narodziny Gubernatora, Busem przez świat, Banksy. Wojna na ściany, Ja, Ibra, Kodeks Bracholi, Bractwo Bang Bang oraz Ronaldo. Obsesja doskonałości.

Inni wydawcy dostępni w ofercie Ebookpoint.pl