ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

  Życie w micie (ebook)(audiobook)(audiobook)

  Wydawnictwo:
  Zwierciadło
  Ocena:
  Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
  Stron:
  229
  2w1 w pakiecie:
  ePub
  Mobi

  Ta książka jest niczym podróż - pokonując jej 14 eta­pów, z których każdy jest rozdziałem książki, poznasz 14 mitów współczesnego świata.

   

  Świata, który znalazł się właśnie na krawędzi kryzysu...

   

  Dzięki tej książce zrozumiesz, że współczesne mity - wbrew temu, co wmawiają nam specjaliści od marketingu - nie są drogą do szczę­ścia. Jeśli szukasz drogowskazów - nie ulegaj tym, które są fałszy­we i prowadzą na życiowe manowce. Dlatego warto się tym mitom przyjrzeć.

   

  Zastanów się między innymi, czy naprawdę wszystko, co dla Ciebie ważne, można kupić za pieniądze? Czy najważniejsze jest to, by zaj­mować się sobą lub mieć modną pasję? Czy kobiety są już w pełni wyemancypowane, a mężczyźni całkiem do niczego? Czy możemy być tym, kim tylko zechcemy?

   

  Nie sztuką jest jednak odrzucić wykreowane przez współczesną kul­turę mity. Sztuką jest żyć tak, by doświadczyć tego, co nazwano w tej książce "żywą treścią".

   

  Jak to osiągnąć? Jak nauczyć się odmawiać konsumpcyjnej mitologii? Jak uwierzyć w to, że każdy z nas ma wszystko, co jest niezbędne do osiągnięcia szczęścia? W tej książce znajdziesz opowieści osób, które doświadczyły "życia w micie" oraz wskazówki, które pomogą Ci wytyczyć swoją własną drogę do udanego, pełnego sensu życia.

   

  Wojciech Eichelberger

   

  psycholog i psychoterapeuta, współtwórca pierwszych ośrodków psychoterapii w Polsce. Prowadzi Instytut Psychoimmunologii (IPSI) w Warszawie. Autor i współautor wielu bestsellerowych książek, m.in. Męskie pół świata, Jak wychować szczęśliwe dzieci (Wydawnictwo Zwierciadło), uświadamiających czytelnikom istotne źródła ich życiowych problemów i wskazujących drogę do ich przekraczania.

  Beata Pawłowicz

  pisarka, poetka, dziennikarka. Autorka książki Dekalog szczęścia. Jak się nie dać udawanej radości, ale też nie wpaść w czarną rozpacz (Wydawnictwo Zwierciadło) oraz trzech tomików wierszy (Self, Nad duszność wyjść rzeczy, Planeta). Związana z magazynem Zwierciadło.

  Zamknij

  Wybierz metodę płatności

  Zamknij Pobierz aplikację mobilną Ebookpoint