ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

  Wynegocjuj podwyżkę i zmień swoje życie!

  (ebook) (audiobook) (audiobook)
  Autor:
  Witold Anusz
  Wynegocjuj podwyżkę i zmień swoje życie! Witold Anusz - okładka ebooka

  Wynegocjuj podwyżkę i zmień swoje życie! Witold Anusz - okładka ebooka

  Wynegocjuj podwyżkę i zmień swoje życie! Witold Anusz - okładka audiobooka MP3

  Wynegocjuj podwyżkę i zmień swoje życie! Witold Anusz - okładka audiobooks CD

  Wydawnictwo:
  The Black Horse
  Ocena:
  Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
  Czas nagrania:
  1 godz. 55 min.
  Czyta:
  Witold Anuszq
   
  Audiobook w mp3
   „Wynegocjuj podwyżkę i zmień swoje życie! Jak się przygotować i jak rozmawiać, aby osiągnąć cel” prezentuje skuteczne sposobu wynegocjowania podwyżki z pracodawcą. Ale temat podwyżki  to tylko jeden z wielu obszarów negocjacji. Negocjacje to kluczowa umiejętność dla każdego człowieka. Bez względu na to, kim jesteś negocjujesz przynajmniej kilkanaście razy dziennie, np.: kto ma wyjść z psem lub kto ma wynieść śmieci. :) Jeżeli działasz w biznesie negocjujesz przynajmniej kilkadziesiąt razy dziennie, bo każda Twoja zawodowa rozmowa zawiera aspekty negocjacji.
  „Wynegocjuj podwyżkę i zmień swoje życie!” pokazuje 4 kroki do skutecznych negocjacji w sprawie podwyżki. Wyjaśnia, jak się skutecznie przygotować, jak wybrać właściwy moment i jak poprowadzić rozmowę. Jeżeli planujesz rozmowę ze swoim Szefem / pracodawcą rozmowę o podwyżce to ta pozycja jest właśnie dla Ciebie.
  Autor:
  Witold Anusz to Negocjator, Trener i Ekspert ds. Negocjacji. Działając ponad 20 lat w biznesie, przeprowadził ponad 13.000 rozmów negocjacyjnych. Głównie w obszarach sprzedaży i negocjacji. Jest miłośnikiem i pasjonatem negocjacji systemowych. Przeprowadził ponad 1200 dni warsztatowych z zakresu negocjacji i sprzedaży. Wyszkolił kilka tysięcy handlowców. Z pewnością nie powie wszystkiego, co wie w ciągu, tego krótkiego nagrania, ale z pewnością wie, co mówi. Zapraszamy do zakupu.

  Wybrane bestsellery

  Zamknij

  Wybierz metodę płatności

  Zamknij Pobierz aplikację mobilną Ebookpoint