ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

  Scenariusz na życie z nowotworem (ebook)(audiobook)(audiobook)

  Autor:
  Hanna Wasiak
  Wydawnictwo:
  Poligraf
  Wydawnictwo:
  Poligraf
  Ocena:
  Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
  Stron:
  62
  Druk:
  oprawa miękka
  2w1 w pakiecie:
  ePub
  Mobi

  Krótkie utwory zawarte w tej książce - co by o nich nie sądzić - nie pozostawiają czytelnika obojętnym. W zależności od jego wrażliwości mogą wzbudzić różne reakcje i emocje; na pewno skłaniają do refleksji nad ponadczasowymi i ważnymi dla wszystkich tematami: życia w relacji do ludzi i otaczającego świata, przemijania, cierpienia, choroby i śmierci. Mogą inspirować do stawiania pytań o sens istnienia, o wartość życia, które jest wyjątkowe, niepowtarzalne i jedyne dla każdego człowieka.
  Anna Cieślik


  Hania zaprezentowała całemu światu dzielność serca w obrachunku z własną przeszłością i praktykowaniem Miłości Bliźniego. Jest ona Marzycielką i pokazuje czytelnikowi moc marzeń i optymizmu. Mamy wolną wolę - przypomina:
  ...póki żyjesz - wybór należy do Ciebie...
  Haniu! Dziękuję za podzielenie się swoimi przemyśleniami i inspirację do głębokiej refleksji.
  Z przyjaźnią
  Irena Sowińska
  Dyrektor Instytutu Prosperity


  Niniejszy tomik poezji, pisany od serca, z wielką wrażliwością na los osób dotkniętych cierpieniem, z pewnością będzie wzbudzał nadzieję i jak kropelka rosy orzeźwiał obszary suche, skaliste i bezsensowne ludzkiej egzystencji.
  Pani Hannie dziękujemy za podzielenie się tą twórczością, która niech pomaga jej jeszcze intensywniej ogarniać swą wrażliwością i miłością wszystko, co jak zeschła, spragniona ziemia bez wody tęskni za Zwycięzcą Cierpienia (Ps 63,2).
  Ks. prof. Mirosław S. Wróbel
  Moderator Dzieła Biblijnego im. św. Jana Pawła II
  w Archidiecezji Lubelskiej

  Zamknij

  Wybierz metodę płatności