ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

  Pogrzebane życie (ebook)(audiobook)(audiobook)

  Autor:
  Allen Eskens
  Okładka książki/ebooka Pogrzebane życie

  Okładka książki Pogrzebane życie

  Okładka książki Pogrzebane życie

  Okładka książki Pogrzebane życie

  Wydawnictwo:
  Burda Książki
  Ocena:
  Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
  Stron:
  380
  2w1 w pakiecie:
  ePub
  Mobi

  Joe Talbert ciężko pracuje, żeby wyrwać się z domu i rozpocząć studia na Uniwersytecie Minnesota, ale matka alkoholiczka, która nie jest w stanie zapewnić należytej opieki jego autystycznemu bratu, wciąż domaga się od niego pieniędzy i pomocy.

  Życie Joego odmienia wizyta w domu opieki w Richfield, gdzie ma przeprowadzić wywiad z interesująca osobą na zaliczenie z angielskiego. Joe wybiera Carla Iversona, skazanego przed laty za gwałt i zamordowanie czternastolatki. Wypuszczony z więzienia umierający na raka trzustki Carl zgadza się opowiedzieć Joemu swoją historię.

  Za namową Lili Nash, atrakcyjnej sąsiadki i studentki, Joe zagłębia tajniki procesu Carla. Gdy dowiaduje się więcej o szczegółach morderstwa, odkrywa przerażającą prawdę skrywaną od trzydziestu lat, i choć jego życie jest odtąd zagrożone, postanawia ujawnić tę tajemnicę światu. Nie bacząc na własne bezpieczeństwo, Joe i Lila podejmują kolejne kroki, by doprowadzić do uniewinnienia Carla Iversona, oczyszczenia jego imienia i postawienia prawdziwego zbrodniarza przed obliczem sprawiedliwości. A czas ucieka

  "Frapujący thriller. Napięcie narasta aż do zapierającego dech finału, który ani chwilę nie zawodzi czytelnika. Eskens to nazwisko, które należy zapamiętać.

  Booklist

  Wyborny kryminał! Świetna historia, wspaniałe postacie, suspens To była doskonała lektura, wciągająca od pierwszej strony Jeżeli szukasz dobrej lektury, sięgnij po tę książkę.

  A. Midsummer, Night Read

  Pasjonująca fabuła, barwne postacie Intrygujące, wciągające i satysfakcjonujące Nie będziecie zawiedzeni.

  Cols Criminal Library

  Zamknij

  Wybierz metodę płatności

  Zamknij Pobierz aplikację mobilną Ebookpoint